Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
II Jarmark Garncarski w Nowogrodźcu
~Papuga niezalogowany
14 sierpnia 2014r. o 9:06
~ napisał(a):
~Papuga napisał(a):
~Kieł napisał(a): Flaki mi się przewracają...jak czytam tych "narzekaczy", malkontentów, co to wszystkie rozumy pozjadali, cuda widzieli, a tak na prawdę to nic ich nigdy nie zadowoli.


Podpisuję się pod tym :*


Ptaszysko znowu po kimś powtórzyło jakąś paplaninę w obronie "władzusi".


"władzusia" jak raczyłeś nazwać R.R. mi zwisa i powiewa, ale wieczne stękanie polactwa wychodzi mi - i pewnie nie tylko - bokiem. Obrzydliwa marudząco-jęcząca mentalność przyprawia o mdłości. I wbija sobie do łba ty oraz inni wnioskujący inaczej z moich postów - ja nigdy nie stawałam w obronie "władzusi", ale ciągłe krytykowanie wszystkiego i wszystkich normalnym, cieszącym się z życia ludziom podnosi ciśnienie do maksimum.
Tyle w temacie :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kotka niezalogowany
14 sierpnia 2014r. o 9:30
Mimo że niby ci zwisa i powiewa to jeszcze nigdy nie zauważyłam żebyś napisała krytyczne słowo na jak to mówisz władzusię ,po prostu jesteś zakamuflowaną zwolenniczką tej nieudolnej kliki rządzącej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
14 sierpnia 2014r. o 9:33
~kotka napisał(a): Mimo że niby ci zwisa i powiewa to jeszcze nigdy nie zauważyłam żebyś napisała krytyczne słowo na jak to mówisz władzusię ,po prostu jesteś zakamuflowaną zwolenniczką tej nieudolnej kliki rządzącej.


Poszukaj sobie kocurka, żeby zrobił swoje, bo ci we łbie fermentuje od teorii spiskowych :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~duch extazy niezalogowany
14 sierpnia 2014r. o 12:36
nie idę na ten jarmark ,wole jechać na ryby, :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2014r. o 14:09
~Papuga napisał(a):
~kotka napisał(a): Mimo że niby ci zwisa i powiewa to jeszcze nigdy nie zauważyłam żebyś napisała krytyczne słowo na jak to mówisz władzusię ,po prostu jesteś zakamuflowaną zwolenniczką tej nieudolnej kliki rządzącej.


Poszukaj sobie kocurka, żeby zrobił swoje, bo ci we łbie fermentuje od teorii spiskowych :P


Papugo ktoś kto cieszy się życiem, nie jest malkontentem tak "wrednie" nikomu nie odpowiada. Radość życia nie tryska z twoich wypowiedzi, a jedynie stronniczość wobec "władzusi".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2014r. o 16:20
Oprócz wladzusi nie lubią Papugi no nie.Aleś Papugo sobie nagrabił.Strach się wypowiadać . :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kamila niezalogowany
14 sierpnia 2014r. o 20:07
Ja nie rozumie co niektórych ludzi... jak nie ma nic organizowanego w gminie zle jeśli już coś zorganizuja też zle... każdy by chciał usłyszeć kogoś znanego ale pomyslcie że każdemu co innego się podoba nie da się wybrać gwiazdy aby każdemu odpowiadała Cieszcie się tym co macie a nie wieczne narzekacie chcecie lepszych koncertów to dofinansujcie to gminie: ) albo do większych miast proszę pojechać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
14 sierpnia 2014r. o 20:43
~kamila napisał(a): Ja nie rozumie co niektórych ludzi... jak nie ma nic organizowanego w gminie zle jeśli już coś zorganizuja też zle... każdy by chciał usłyszeć kogoś znanego ale pomyslcie że każdemu co innego się podoba nie da się wybrać gwiazdy aby każdemu odpowiadała Cieszcie się tym co macie a nie wieczne narzekacie chcecie lepszych koncertów to dofinansujcie to gminie: ) albo do większych miast proszę pojechać


Ostrożnie z takimi wypowiedziami, bo zostaniesz wzięta za zwolenniczkę "władzusi" :P Coś o tym wiem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.