Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie uczcili pamięć bohaterów
~Mateusz Dawid Szczepaniak niezalogowany
2 sierpnia 2014r. o 15:31
Kibice szli z nami w jednym szyku, nie wiem dlaczego Pan redaktor widzi różnicę w zachowaniu...
Narodowcy jak i Kibice zachowali się idealnie, dodając wisienkę na torcie w tych obchodach.
Ja się mogę tylko cieszyć z takiej współpracy Narodowców i Kibiców, ale nie ma co się dziwić, współpraca ta dąży do naszego wspólnego dobra, więc jest oczywista i konieczna.
Czołem Wielkiej Polsce!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Mateusza Dawida Szczepaniaka niezalogowany
2 sierpnia 2014r. o 15:42
Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię. Pana dobre przemówienie jest na portalu. Dlatego nie widzę tu żadnej stronniczości.

Byłem na tych uroczystościach, niepotrzebny był krzyk o Zagłębiu, resztę ok. Nawet zwrotka hymnu w Waszym wykonaniu, była ciekawa. Nie wiem dlaczego niektórzy żołnierze Wojska Polskiego przestali salutować , przecież to była zwrotka hymnu, co widać na filmikach.

Pozdrawiam

Bolecnauta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
2 sierpnia 2014r. o 19:25
Ja akurat byłem ok.17:00 koło jednostki PSP i praktycznie tylko oni uczcili syrenami pamięć Powstańców ,reszta albo nie wiedziała po co syreny wyja albo w dupie miała to ,żeby ku czci poległych i walczących stanąc na tę minutę ...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hubert niezalogowany
2 sierpnia 2014r. o 21:48
jestem oburzony tym że nie ma ani jednego słowa o Stowarzyszeniu Miłośników Lwowa i Kresów Wschodnich ani o Kole Historycznym Miłośników Jazdy Polskiej im. 6 Pułku Ułanów Kaniowskich. Woleliście napisać o kibicach niż o JEDYNEJ na dolnym śląsku grupie odtwarzającej kawalerie II RP która także uczestniczyła w tych obchodach. Sam w tej grupie jestem i jest to dla mnie cios poniżej pasa ponieważ tak samo jak inni tam stałem i obchodziłem ta ważną rocznice
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
2 sierpnia 2014r. o 22:33
Do Huberta! Uzupełniliśmy naszą informacje o Wasze organizacje. Za nieścisłości przepraszamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hubert niezalogowany
2 sierpnia 2014r. o 22:36
Dziękuje Panu bardzo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kil niezalogowany
3 sierpnia 2014r. o 11:19
Niech kibole napiszą jak czcili ten dzień po oficjalnych obchodach. Większość (...) odpalała głośne hukowe petardy w rynku strasząc dzieci i osoby starsze. Brawo dla was pomarańczowa (...)

Zmoderowano 03.08.2014 godz.22:38 - powód: ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
3 sierpnia 2014r. o 12:06
&feature=youtu.be
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza