Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Android bez języka polskiego.

~elo. niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 10:26
Kupiłem tel.bez języka polskiego.Kto i gdzie w Bolesławcu może zainstalować androida z polskim?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 13:33
trzeba sie bylo uczyc jezykow to bys teraz nie mial problemu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ole niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 22:41
To straszne !! Jak mogli ?? Android bez polskiego, a fe ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Max niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 22:54
Tylko ala Android niema polskiego wiec to podróbka życie :)
Chińczyki robią coś podobnego jak android ale nie wszystkie języki . :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Chińczyk niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 23:00
wszystkie telefony są made in China :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elo niezalogowany
6 sierpnia 2014r. o 8:18
Dobra,zgadzam się.Tylko pytanie brzmi gdzie mi w Bolesławcu,ktoś zrobi nowego softa.Tak na marginesie,dwa tygodnie temu wróciłem z Chin i uwierzcie,większość rzeczy,których używamy w Europie,produkowane jest tam.Największe marki mają właśnie tam fabryki,montownie,biura.Nie łudźcie się,że made in italy,germany,austria,eu....jest produkowana jak na etykiecie.Jeszcze raz,znacie,polecacie kogoś do wgrania androida?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~€ niezalogowany
6 sierpnia 2014r. o 13:32
Jaki telefon ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elo niezalogowany
6 sierpnia 2014r. o 23:31
Napisane jest Lenovo,ale jestem przekonany,że to jedynie napis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza