Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

najlepsze lumpeksy w bolcu

~mohito niezalogowany
5 sierpnia 2014r. o 22:41
Witam!Które lumpreksy w mieście polecacie?Gdzie mozna znależc firmówki i tzw perełki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mia niezalogowany
6 sierpnia 2014r. o 10:09
Ja polecam na Piaskowej obok pralni po schodkach w dół. Mało chadzam po ciuchlandach , ale weszłam i od razu się "obłowiłam" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
6 sierpnia 2014r. o 14:16
jeśli chodzi o rzeczy dziecinne do ok.12lat to tylko Świat Dziecka ul.Łąkowa 4 w Bolesławcu (obok Staszica), naprawdę warto tam zajrzeć i trudno wyjść bez niczego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zorientowana niezalogowany
6 sierpnia 2014r. o 18:01
A ja polecam lumpex zaraz za Rynkiem (za tunelem w stronę Kubika po prawej stronie-chyba Desti). Pani ma ubrania od 3 zł wzwyż, różne rozmiary. Często dokłada towar (kilka razy w tygodniu) i ma promocje.
A poza tym Manhatan w sobote i Nietoperek w poniedziałki. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 sierpnia 2014r. o 20:12
~kasia napisał(a): jeśli chodzi o rzeczy dziecinne do ok.12lat to tylko Świat Dziecka ul.Łąkowa 4 w Bolesławcu (obok Staszica), naprawdę warto tam zajrzeć i trudno wyjść bez niczego



Dziękuję Pani Kasiu za tak miłe zdanie:)jestem szczęśliwa,że ktoś ma takie zdanie, zawsze takie zdania podnoszą mnie na duchu!!!Pozdrawiam serdecznie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 sierpnia 2014r. o 21:54
Łąkowa to chyba na trasie jak się jedzie do Mrówki. Bo Staszica to całkiem gdzie indziej. Chyba, że są dwie placówki.

Zmoderowano 07.08.2014 godz.8:27 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10511
#gruba81 nieaktywny
6 sierpnia 2014r. o 22:43
Ja też chodzę do Desti na kutuzowa.dla siebie szukam różnych nie typowych rzeczy.a
zwłaszcza zaopatruje się tam w nowe rajstopy profilujące brzuch i pośladki za jedyne8zł. A dla mojej mamy odzież xxl zawsze duży wybór.i jeszcze kolo
policj:) i oczywiście nietoperek na mickiewicza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 sierpnia 2014r. o 6:16
~ napisał(a): Łąkowa to chyba na trasie jak się jedzie do Mrówki. Bo Staszica to całkiem gdzie indziej. Chyba, że są dwie placówki.


jak jedzie sie do MRÓWKI to jest KOŚCIUSZKI...to tylko ŁĄKA tam jest na trasie :)

Zmoderowano 07.08.2014 godz.8:27 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza