Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jezioro

1799
#koehl nieaktywny
9 sierpnia 2014r. o 8:11
Gdzie w okolicach Bolesławca można wybrać się nad jezioro,nie chodzi mi o krępnicę,tylko o zadbane miejsce gdzie można z dziećmi pojechać!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 8:22
Sława i okolice, fajnie, tylko te stada komarów i much....
Rokitki- dawno nie byłem.
Kunice koło Legnicy, super polecam.
Berzdorfer See koło "Gerlitz" super miejsce, tylko od paru osób słyszałam że dostały dziwną wysypkę po kąpieli. Ja nic nie miałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ferni niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 8:49
U nas się juz nie da posiedzieć na tych wysypiskach ...........fakt .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lola niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 9:24
Boszkowo letnisko 120 km od boleslawca rewelacja!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 10:01
Stankowice gospodarstwo u Buckich tj przy jeziorze Leśniańskim.3 km za Leśną w kierunku Gryfowa.wjazd jest płatny,pole namiotowe wc,jest ok i niedrogo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hero niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 11:35
pytanie brzmiało "w okolicach Bolesławca" a nie w woj. dolnośląskim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beeeeeeee. niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 11:43
~hero napisał(a): pytanie brzmiało "w okolicach Bolesławca" a nie w woj. dolnośląskim.
więc ile km od Bolca to są twoim zdaniem okolice ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
9 sierpnia 2014r. o 12:09
myślę że gdybyś pojechał na żwirownie w rakowicach to byłbyś zadowolony.proponuje wjazd od strony Żerkowic jak się kończy wioska (kier Lwówek) pierwsza w prawo potem w prawo i jesteś miłej zabawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza