Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierć w wodzie
~RK niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 11:56
Zwykła nieprzyzwoitość. Jak można oceniać zmarła osobę w taki sposób. Sumienia nie masz autorze tekstu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ Do rafi niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 11:56
Skoczyli z brzegu. Myślałem, że skrytykujesz to, że byli pijani i że kąpali się w miejscu niedozwolonym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~benny niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 12:34
jak zwykle muszą sie wypowiadać w takich sprawach ludzie którzy mają problemy ze sobą i potrafią tylko wytykać błedy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 12:46
A skąd ten mężczyzna był - z może z BOlesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 12:46
A skąd ten mężczyzna był - z może z BOlesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 12:54
~RK napisał(a): Zwykła nieprzyzwoitość. Jak można oceniać zmarła osobę w taki sposób. Sumienia nie masz autorze tekstu.


"Moralista" się znalazł! Jak masz odrobinę "sumienia" to morda w kubeł i pomódl się za duszę topielca!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11564
#wilczek nieaktywny
10 sierpnia 2014r. o 16:26
Ludzi pomyślcie troche nad swoim zachowaniem. Informacja jest na temat tragicznej śmierci a ty sie czepiacie tekstu i sprzeczacie ze sobą odnosnie czegos co nie ma kompletnie znaczenia.

Czy to jest ważne ze ktos napisał cos nie do końca poprawnie gramatycznie itd? Wydaje mi sie ze nie ma to kompletnie znaczenia w tym przypadku.


Moje kondolencje dla rodziny i przyjaciół zmarłego. Moja kolezanka tez nie dawno zginęła w takich okolicznościach i wiem ze jest to ciezki czas dla tych co znali zmarłego.

A do tych co piszą takie głupoty itd lepiej zastanówcie sie co czuja bliscy jak czytają wasze wypowiedzi. Dorośnijcie troche dobrze radzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 16:45
poloniści się znaleźli, a wracając do tematu kąpiel po alkoholu bardzo często się tak kończy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza