Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pilnie potrzebny laptop!
~ania niezalogowany
15 sierpnia 2014r. o 8:44
MOPS rozdawał komputery ale tylko stacjonarne, tymczasem Wojtek komunikuje się dzięki laptopowi również w szkole na zajęciach. To bystry facet i dobry laptop naprawdę pozwala mu się rozwijać!
dywagacje na temat spraw rodzinnych - prywatnych oraz pomocy społecznej są zbędne i służą moim zdaniem jedynie tym którzy z takich czy innych względów nie chcą i nie zamierzają pomóc .
a przecież akcja zakłada DOBROWOLNE wsparcie więc po co ?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6964
#roky nieaktywny
15 sierpnia 2014r. o 14:33
~ania napisał(a): MOPS rozdawał komputery ale tylko stacjonarne, tymczasem Wojtek komunikuje się dzięki laptopowi również w szkole na zajęciach. To bystry facet i dobry laptop naprawdę pozwala mu się rozwijać!
dywagacje na temat spraw rodzinnych - prywatnych oraz pomocy społecznej są zbędne i służą moim zdaniem jedynie tym którzy z takich czy innych względów nie chcą i nie zamierzają pomóc .
a przecież akcja zakłada DOBROWOLNE wsparcie więc po co ?????

Otóż to :) !!


Dopisane 15.08.2014r. o godz. 14:33:

~MARTI napisał(a): A czy niema czegoś takiego jak pomoc od Państwa dla niepełnosprawnych????myśle że napewno jest jedna pani sie tu wypowiadała żę ma dziecko niepełnosprawne i otrzymała komputer ! więc myśle że wystarczyło by się pofatygować do odpowiedniego urzędu i złożyć odpowiedni wniosek a nie takie zbieranie ,owszem można zbierać ale gdy ktoś potrzebuje na leczenie ,bo sprzęt typu laptop nie kosztuje nie wiadomo ile.

Proszę mi uwierzyć nie jest tak to proste jak by się wydawało,ja jestem 7 lat na wózku i do tej pory próbuję,steram się i nic nie dostałem,zawsze jest odpowiedź niestety nie mamy na to funduszy :) więc bez takich że tylko pójść i dadzą bo dają ale kopa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2014r. o 14:52
~Magda napisał(a): Są pieniądze przecież niewykorzystane, który były przeznaczone na leczenie Agnieszki Sobolewskiej. Ja wpłaciłam sporą kwotę, prawie tyle ile trzeba na nowy komputer. Proszę moja część przekazać Wojtkowi.
Tak,na pewno przekażą...Ci co wpłacili i chcieliby wybrać pieniądze mięli zgłosić się do Ziemi Bolesławieckiej.Jestem ciekawa czy to się komuś udało zwłaszcza tym którzy nie mieli potwierdzenia przelewu bo wrzucili do puszki?...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 sierpnia 2014r. o 15:55
~MARTI napisał(a): A czy niema czegoś takiego jak pomoc od Państwa dla niepełnosprawnych????

Państwo Donalda T. ma inne zmartwienia.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
15 sierpnia 2014r. o 17:04
MARTI - zdajesz sobie sprawę,że na początku kolejki są niepełnosprawni umysłowo z Wiejskiej potem długo , długo nic a następnie ochłapy jakie zostaną dla reszty hołoty za jaka nas uważają....
Dlatego nie patrzmy na nich tylko jeśli mamy możliwość pomóżmy innym bo sami mogą nie dać rady. ;)

Zmoderowano 15.08.2014 godz.21:38 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~duch extazy niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 9:31
hołota ?? oni na nas mówią bydło !!

Zmoderowano 16.08.2014 godz.15:02 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 10:15
~duch extazy napisał(a): hołota ?? oni na nas mówią bydło !!


Nie bydło tylko goje. Mówią na nas goje. A najważniejsze są teraz geje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
16 sierpnia 2014r. o 21:00
geje i transy.
a furorę robi teraz Rafalala - ,,transwestytka" jak mówią o tym redaktorzy w tv chociaż jeśli weźmiemy typa co lubi ubierać się w damskie łachy raczej nazwałbym go transwestytą ....
ale pewnie w telewizji wiedzą więcej o zboczeniach seksualnych i nomenklaturze z tym związanej .... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.