Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pytanie do motocyklistów/skuterowców

3145
#hemi nieaktywny
10 sierpnia 2014r. o 22:34
To ,że wielu z was śmiga motocyklami w krótkich spodenkach i podkoszulce wierząc w swą nieśmiertelność , lub conajmniej bezwypadkowośc to OK.
Widok znany od lat i na bank nie minie.
Ale w tym roku zaobserwowałem bardzo częste zjawisko-szczególnie u skuterzystów, czyli.kask jest ,ale apiecie spokojnie dynda zamiast być zapiętym.

Sam nie jestem motocyklistą ,aczkolwiek darze was sympatią,jak mogę to ułatwiam wam wyjazd,przejazd i jakoś nie razi mnie wyprzedzenie mnie ,czy wrzucenie na koło,ale dziwi mnie to,ze są osoby które maja sprzęta za kilkanaście ,czy kilkadziesiąt tysięcy ,a w budżecie zabrakło kasy na głupia kurtke ,czy spodnie , gdzie głupi miejski ślizg to poździeranie sie aż miło ;)

Może mi powiecie ,czemu nie zapinacie kasków,lub śmigacie na ścigaczach w adidaskach ,krótkich spodenkach i podkoszulku?
Pytam, bo ci motocykliści ,których znam mają olej w głowie i jeżdżą odpowiednio ubrani ;)

[img=1407702855_lkhkcha.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Młody666 niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 22:58
Koles, pilnuj swoich spraw i patrz na siebie. Kij Ci do tego, jak bd chcieli to se w majtkach bd
(...)

Zmoderowano 10.08.2014 godz.23:01 - powód: offtop słownictwo (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dp hjeni niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 23:14
góno cią to obchodzi
jeest DEMOKRACJA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 23:33
Niech jeżdżą jak chcą. Nerek i innych organów potrzeba bardzo dużo! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
10 sierpnia 2014r. o 23:50
~dp hjeni napisał(a): góno cią to obchodzi
jeest DEMOKRACJA


Jest demokracja ,jak najbardziej :)
Uwielbiam takich niezniszczalnych ,co po głupiej obcierce płaczą ,bo sa poobdzierani ,bawią się w wielotygodniowe opatrunki...demokracje mamy więc nikt nikomu nie zakazuje zdarcia łap ,czy nóg zamiast głupich spodni ,czy kurtki :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fi niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 0:21
...i potem pokazują blizny i mówią z dumą: wyj€ß@lem sie na motorze.. głupota nie boli :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 8:08
~Młody666 napisał(a): Koles, pilnuj swoich spraw i patrz na siebie. Kij Ci do tego, jak bd chcieli to se w majtkach bd
(...)Zmoderowano 10.08.2014 godz.23:01 - powód: offtop słownictwo (moderator)


Po co takie denne komentarze ? nikt normalny nie umie już tutaj podjąć merytorycznie dyskusji? . Wiecznie wystaje słoma z butów .Proszę sobie ponarzekać w domu do żony ,dzieci .tu nikt tego nie oczekuje. A propos jeżdżenia bez odpowiedniej ochrony . mój przyjaciel od 4 miesięcy leczy właśnie nogę po ślizgu ( i tez był w krótkich spodenkach ) i niestety nie wiadomo czy da się uratować mięsień uda i przywrócić pełną sprawność. Więc dołączam się masz bliskiego na "dwóch kółkach" poproś go żeby się zabezpieczał przed jazdą . drobny wypadek może zaważyć na życiu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dawid niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 8:09
Sprzet na kredyt a już na kombinezon nie ma, trzeba zbierać każdą złotówkę na bajurke :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.