Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sto lat dla Jegomościa!

~ZnowuJa niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 16:03
ps. oczywiście Jegomość :Wszystkiego naj:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11564
#wilczek nieaktywny
13 sierpnia 2014r. o 16:55
Znowuja to sie kłania brak kultury i wychowania. Rodzice nie dbali i teraz wychodzi jak dorastają na tyle by sklecić kilka wyzwisk na kompie. Narzekają ze ten portal jest smaki i owaki bo usowaja ich posty itd. Dziwne mojego postu jeszcze nigdy nikt nie skasował czy pisałem dobrze czy tez krytycznie ale zawsze kultura. Jak ktos sie nie potrafi dostosować do norm panujących w danym miejscu to takie sa rezultaty.

Najśmieszniejsze dla mnie jest to ze Ci wszyscy hejterzy czuja sie tu jak by byli u siebie i wszystko byłoby im wolno a na portalu sa tylko gośćmi.
Pewnie jak idą do znajomych to tes "kupczyja" im na dywan. Hehe ciekawi ludzie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
13 sierpnia 2014r. o 18:36
Dzięki za życzenia i za antyżyczenia też:) Pozdro

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
13 sierpnia 2014r. o 19:18
100 lat :D

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
13 sierpnia 2014r. o 19:54
(...)
PS Jegomościowi zaś, życzę wszystkiego dobrego : ).




Zmoderowano 13.08.2014 godz.21:43 - powód: offtop (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taktoja niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 20:02
z tej okazji sprawdziłem twój horoskop
Twoja determinacja i poczucie humoru, będą się na pierwszy plan. Twoja zdolność do śmiechu przeciwności będzie błogosławieństwem, bo masz dzień nadchodzi nie uwierzysz. W rzeczywistości, jeśli można śmiać się z tego, co dzieje się z tobą dzisiaj, masz chore poczucie humoru.
Martwi mnie ten Saturn w 7 domu.I ASC w Koziorożcu.Oraz ta kwadratura Słońca z Księżycem. W internecie nie znalazłam nic innego poza właśnie problemami ze zdrowiem. I w ogóle jakieś dziwne kwadratury. Mam nadzieję, że moje wnioski są błędne- bo już zaczęłem fixować- wychodziły mi predyspozycje do chorób, wczesnej śmierci, w ogóle problemy ze zrozumieniem siebie i cyniczne kontakty z innymi.







pzdr R.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
13 sierpnia 2014r. o 20:58
Najlepszego od nas :) Standardowo: rodzinnie zyj ,na imprezach się spełniaj,pisz madre słowa a hejterów zabijaj polemiką :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11564
#wilczek nieaktywny
13 sierpnia 2014r. o 21:11
(...) pomijając wszech zajefajnych hejterów itd. to wszystkiego najlepszego Krzysiek i by ten cały jad wylewany w Twoim kierunku dawał Ci więcej energii do pracy.

Zmoderowano 13.08.2014 godz.21:42 - powód: offtop (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.