Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory Miss Święta Ceramiki
9176
kc
17 sierpnia 2014r. o 20:31
~ napisał(a): zwyczajność,przeciętność,pospolitość,szarość itp. Po prostu szarość dnia,nic co przykuwa uwagę.


Wklej tu zdjęcie kogoś, kogo uważasz za pięknego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 21:03
kc napisał(a):
~ napisał(a): zwyczajność,przeciętność,pospolitość,szarość itp. Po prostu szarość dnia,nic co przykuwa uwagę.


Wklej tu zdjęcie kogoś, kogo uważasz za pięknego.




Czemu od razu "wklej"? Przede wszystkim te liczne osoby musiały by się na to zgodzić,a jak już ktoś wyżej zauważył ktoś kto jest naprawdę piękny, widzi to w oczach innych ludzi i nie czuje parcia ,żeby pokazywać swoje wdzięki.Skromność to także plus dla urody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
17 sierpnia 2014r. o 21:28
~ napisał(a): Czemu od razu "wklej"? Przede wszystkim te liczne osoby musiały by się na to zgodzić,a jak już ktoś wyżej zauważył ktoś kto jest naprawdę piękny, widzi to w oczach innych ludzi i nie czuje parcia ,żeby pokazywać swoje wdzięki.Skromność to także plus dla urody.


Chciałam zobaczyć jakim kryterium się kierujesz nazywając kogoś pięknym.

Skromność nie ma nic wspólnego z urodą. Skromność to jest cecha charakteru, może co najwyżej sprawić, że ludzie czują większą sympatię do takiej osoby.

Piękna osoba nieskromna dalej będzie piękna, a brzydkiej skromność urody nie doda. :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 22:03
kc napisał(a):
~ napisał(a): Czemu od razu "wklej"? Przede wszystkim te liczne osoby musiały by się na to zgodzić,a jak już ktoś wyżej zauważył ktoś kto jest naprawdę piękny, widzi to w oczach innych ludzi i nie czuje parcia ,żeby pokazywać swoje wdzięki.Skromność to także plus dla urody.


Chciałam zobaczyć jakim kryterium się kierujesz nazywając kogoś pięknym.

Skromność nie ma nic wspólnego z urodą. Skromność to jest cecha charakteru, może co najwyżej sprawić, że ludzie czują większą sympatię do takiej osoby.

Piękna osoba nieskromna dalej będzie piękna, a brzydkiej skromność urody nie doda. :* :* :* [




Dobrze ,że mnie objaśniłaś ,że "skromność to jest cecha charakteru" bo bym umarła w nieświadomości,właśnie pisałam o skromności w parze z urodą w sensie ,że osoba piękna i skromna wydaje nam się jeszcze piękniejsza ,naucz się czytać ze zrozumieniem i wyciąganiem wniosków,skromnośc to plus dla urody a nie czynnik urody,kpw? Piękna osoba z ohydną osobowością (może zabrzmi niewiarygodnie),ale traci na urodzie,po prostu brzydkie cechy charakteru "zasłaniają" urodę,a jeśli chodzi o jak mówisz "brzydką",to skromność i dobroć,miły uśmiech jak najbardziej doda urody,na piękno człowieka nie składa się tylko twarz poprawiona kilogramami tzw 'tapety",plastikowe piersi pupa,różne botoksy,silikony,itp tylko mnóstwo różnych czynników ,także skromność ,MĄDROŚĆ,takt,wiedza,gust itp,to i wiele jeszcze rzeczy stanowi o tym ,że ma się KLASĘ, do tego śliczna ,z błyskiem inteligencji w oczach twarzyczka i będzie miss.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
17 sierpnia 2014r. o 22:24
~ napisał(a): Dobrze ,że mnie objaśniłaś ,że "skromność to jest cecha charakteru" bo bym umarła w nieświadomości,właśnie pisałam o skromności w parze z urodą w sensie ,że osoba piękna i skromna wydaje nam się jeszcze piękniejsza ,naucz się czytać ze zrozumieniem i wyciąganiem wniosków,skromnośc to plus dla urody a nie czynnik urody,kpw? Piękna osoba z ohydną osobowością (może zabrzmi niewiarygodnie),ale traci na urodzie,po prostu brzydkie cechy charakteru "zasłaniają" urodę,a jeśli chodzi o jak mówisz "brzydką",to skromność i dobroć,miły uśmiech jak najbardziej doda urody,na piękno człowieka nie składa się tylko twarz poprawiona kilogramami tzw 'tapety",plastikowe piersi pupa,różne botoksy,silikony,itp tylko mnóstwo różnych czynników ,także skromność ,MĄDROŚĆ,takt,wiedza,gust itp,to i wiele jeszcze rzeczy stanowi o tym ,że ma się KLASĘ, do tego śliczna ,z błyskiem inteligencji w oczach twarzyczka i będzie miss.


Nie zauważyłam w tych dziewczynach nic nienaturalnego, nie wiem o czym piszesz. Do tego jak na podstawie zdjęcia oceniłaś, że one nie są mądre, skromne, miłe, dobre ?

Być może chciałabyś, żeby było inaczej , ale w wyborach "miss" liczy się piękno zewnętrzne. Przykro mi :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
17 sierpnia 2014r. o 22:31
kc napisał(a):
Być może chciałabyś, żeby było inaczej , ale w wyborach "miss" liczy się piękno zewnętrzne. Przykro mi :* :* :*


Jak to, piękno wewnętrzne się nie liczy? To po co te pytania jurorów? Czy piękno duchowe, uroda wewnętrzna, mentalność, inteligencja nie kieruje gestem, krokiem, spojrzeniem? i wreszcie umysłem ;)
Przecież Kobiety to nie są lalki z plastiku. Przynajmniej ja tak sądzę :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 22:31
kc napisał(a):
~ napisał(a): Dobrze ,że mnie objaśniłaś ,że "skromność to jest cecha charakteru" bo bym umarła w nieświadomości,właśnie pisałam o skromności w parze z urodą w sensie ,że osoba piękna i skromna wydaje nam się jeszcze piękniejsza ,naucz się czytać ze zrozumieniem i wyciąganiem wniosków,skromnośc to plus dla urody a nie czynnik urody,kpw? Piękna osoba z ohydną osobowością (może zabrzmi niewiarygodnie),ale traci na urodzie,po prostu brzydkie cechy charakteru "zasłaniają" urodę,a jeśli chodzi o jak mówisz "brzydką",to skromność i dobroć,miły uśmiech jak najbardziej doda urody,na piękno człowieka nie składa się tylko twarz poprawiona kilogramami tzw 'tapety",plastikowe piersi pupa,różne botoksy,silikony,itp tylko mnóstwo różnych czynników ,także skromność ,MĄDROŚĆ,takt,wiedza,gust itp,to i wiele jeszcze rzeczy stanowi o tym ,że ma się KLASĘ, do tego śliczna ,z błyskiem inteligencji w oczach twarzyczka i będzie miss.


Nie zauważyłam w tych dziewczynach nic nienaturalnego, nie wiem o czym piszesz. Do tego jak na podstawie zdjęcia oceniłaś, że one nie są mądre, skromne, miłe, dobre ?

Być może chciałabyś, żeby było inaczej , ale w wyborach "miss" liczy się piękno zewnętrzne. Przykro mi :* :* :*




Ja nie piszę o "tych dziewczynach" tylko tak ogólnie o dziewczynach,w tym temacie ale nie konkretnie o startujących,pisałam o urodzie ,o jej czynnikach,a jakie są te kandydatki to się okaże i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 22:36
No ,właśnie ,dobrze piszesz "alter" ,ja również uważam ,ze to co wewnątrz ma przeogromny wpływ na to co widzimy a i usłyszymy,no i się okaże ,jakie są,kiedy zaczną mówić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza