Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Potrącenie w Kruszynie...

~obserwator niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 23:51
Szanowna Właścicielko tematu, ciekawi mnie tylko jedno: w jaki sposós postąpiłabyś gdyby owy pies wyskoczył Ci na jezdnię a Ty z prędkością dajmy na to 50km/h knockout'ujesz go jednocześnie uszkodzając sobie zderzak i chłodnicę. Co wtedy?? Też szukasz właścicieli aby zapytać o stan zdrowia pieska?? Ubezpieczalnia tak łatwo Ci tego nie wynagrodzi - szybko znajdą powód aby nie wypłacić pieniędzy (można było ominąć psa, można było jechać wolniej itd itp).

Niepotrzebnie tak się afiszujesz tym potrąceniem. Zaraz obrońcy praw kotów i psów zdobędą nagranie z kruszyńskiego monitoringu i posądzą Cię o potrącenie oraz o ucieczkę z miejsca zdarzenia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ka niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 8:52
Szukałam go bo poprostu mam ciężkie sumienie i była bym spokojniejsza gdyby mi ktoś napisał ze wszystko jest ok.Uszkodzen nie ma a nawet gdyby były to nie dramatyzowała bym nad tym bo to tylko rzecz.Proszę nie przyklejać mi etykiet, bardzo proszę. Jeżeli nie wiesz jaki jest los psa to nie trać szarych komórek na wymyślanie jakiejś błyskotliwej nikogo nie bawiącej odpowiedzi.Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 9:07
ja przejechałem ślimaki !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 9:12
Gimbusy weźcie się za robote.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 10:08
-Ka aby uciszyć ciężkie sumienie ,proponuję pielgrzymkę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 10:38
~ napisał(a): -Ka aby uciszyć ciężkie sumienie ,proponuję pielgrzymkę .[/c




Ha,ha,ha,najlepiej do Santiago de Compostella,na piechotę ;) odkładając jednak żarty na stronę mnie się też podobnie zdarzyło tylko że tu zawinił właściciel psa,po prostu zawołał psa do siebie na drugą stronę ulicy,akurat w momencie kiedy pies znajdował się o krok przed samochodem,bydlę było wielkości starego lwa,mąż zahamował gwałtownie,dobrze ,że powoli jechał a i tak zderzak połamany,emblemat audi na przodzie połamany,cały ten "grill"wtłoczony,wgnieciony,coś tam ze światłami nie tak i tp,jeszcze wiozłam tort wartości ponad 100zł,spadł z fotela w czasie hamowania i rozbił się na mazurską kaszkę,pies nawet nie poczuł nic ,beztrosko podbiegł do głupiego swego pana i wskoczyl do samochodu,jego pan wiózł go a aucie i tak po prostu postanowił go wypuscić niech sobie pobiega po ulicy,bez kagańca,luzem,naturalnie nie dał grosza na naprawe w aucie,chamsko sobie odjechał,tak ,że nie ma co sie roztkliwiać,bo to nieodpowiedzialni i niemądrzy ludzie są winni,nie pilnują zwierząt własnych ,to co? my ,poszkodowani mamy się przejmować?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 10:39
Sfrustrowane rozwódki i mało urokliwi kawalerowie bez szans na bzykanie wyładowują swoje frustracje na takich forach aby uprzykrzyć życie normalnym ludziom.Weźcie się zajmijcie swoim śmietnikiem w którym siedzicie bez szans na wygrzebanie się.Dogryzając innym nie zmienicie tego że nikt was nie chce i rączki od walenia już wysiadają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 11:07
Tym wpisem zamknąć marny temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.