Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wolność

2900
#falco nieaktywny
18 sierpnia 2014r. o 17:03
komu ''nawrzucałem''?...może troszkę ostrzej traktuję PanaM ale z wiadomo jakich powodów no i jeszcze jeden...też wiadomo z jakich a na dodatek nie nie lubię go chociaż mnie bawi :D

wracając do ''wolności'' :)
czy to jest wolność?...jeśli nie mogę usiąść w parku i siedząc sobie w promyczkach słonka wypić spokojnie piwo?

sam nie piję ale inni tak a nie mogą tego zrobić jak cywilizowani ludzie ;)

przed laty Skornie całą paczką siadaliśmy łącząc dwie a nawet trzy ławki naprzeciwko Toscany...było piwo, ,koleżka pitolił na gitarze...
było spokojnie i Milicja wierz mi -pomimo że komunistyczna- nie goniła ...czułem się wolny :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 17:12
a jaka była wtedy wolnośc wyboru w piwie ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 sierpnia 2014r. o 19:05
Żywiec albo Basztowe w takich archaicznych dzisiaj butelkach 0'33l :D

był jeszcze full Lwówecki...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 19:12
można rzec że to była piwna niewola
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 sierpnia 2014r. o 19:29
nigdy nie piłem piwa więc nie czułem się ''zniewolony'' :D

dzisiaj też jestem wolny :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 20:28
Teraz to nie piwo ,to siki weroniki, ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 sierpnia 2014r. o 0:17
falco napisał(a): było spokojnie i Milicja wierz mi -pomimo że komunistyczna- nie goniła ...czułem się wolny :)

Czułeś się wolny, bo dużo ci nie było trzeba do szczęścia. Milicja razem z bezpieką zajmowała się raczej "obalaczami ustroju".

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9574
#dubstep nieaktywny
19 sierpnia 2014r. o 2:40
skorn napisał(a):
falco napisał(a): było spokojnie i Milicja wierz mi -pomimo że komunistyczna- nie goniła ...czułem się wolny :)

Czułeś się wolny, bo dużo ci nie było trzeba do szczęścia. Milicja razem z bezpieką zajmowała się raczej "obalaczami ustroju".
ale geje z was , w śline Kocham Bolec.Info niecie nie długo jeszcze na forum ... co wy wogole piszecie , nie za mocno sie podniecacie ? w sumie, to tylko to wam zostało ,,,

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.