Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Obsługa na stacji paliw BP,Orlen

~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 10:33
detonator uważaj żeby butli nie rozerwało.Nie baw się tym urządzeniem. ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 16:36
Teraz możemy gaz tankować sami ,miało być taniej ,a jest? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 17:20
Na Orlenie koło ronda przy Carefourze obsługa najgorsza w całej Polsce, jeden robi hod-dogi całej wycieczce a drugi dziwny czlowiek wertuje jakieś papiery, a kolejka do zapłacenia za paliwo kilkanaście osób, trzeba było po dłuższym czasie opierniczyć tego od papierów żeby zaczął kasować bo sam się nie domyślił. Tankowałam tam kilka razy i nigdy więcej, bo zawsze trzeba stać co najmniej 10 minut, bo najważniejsze tam jest robić hot-dogi. Czasem nawet cała przymułowata obsługa robi żarcie, a ci od paliwa stoją w kolejce jak barany. Czy to jadłodajnia czy stacja paliw jest?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 17:29
Dziś tam tankowałem gaz (sam).Jak płaciłem to panienka zaproponowała hot doga ,ale się wymigałem. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 9:16
Każdy chodzi narzeka a tak naprawdę to My klienci sami wymyślamy ;) sami doprowadziliśmy do takiej sytuacji na stacjach bo ,,klient nasz pan'' ,,place to wymagam'' . A pracownik woli obsłużyć 10 zwykłych klientów niż 1 co chce żreć. Więc zanim zaczniecie narzekać to warto zacząć od siebie i zamiast pisać ze kolejka to napisz ze zamówiłem hot-doga i prze zemnie zrobiła się kolejka :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zwirz niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 9:31
Kurde. Na żadnej stacji nigdy nie miałem problemów.
Nie no w sumie przy rondzie na wylot na Zgorzelec - tam to mnie obsługa drażni wręcz nieziemsko.

Póki co - najlepsza obsługa na Shellu. Szybko i z uśmiechem. Czy to zatankować kiedy samemu się nie chce czy już przy kasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 11:21
~ napisał(a): Dziś tam tankowałem gaz (sam).Jak płaciłem to panienka zaproponowała hot doga ,ale się wymigałem. :]

na zapleczu czy na wynos bo nie sprecyzowałeś :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
18 sierpnia 2014r. o 13:07
Detonator napisał(a): Też macie problemy z obsługą,czekanie w nieskończoność
a w czym masz problem po co tankujesz w sieciówce jedż na gs wróblewskiego tani gaz i bez kolejek przy okazji można markowy zapach do auta kupić za 5 zł k2 np wanilia w słoiczku starcza na bardzo długo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza