Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ziemia i obornik

~Adelcia niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 17:49
Czy gdzieś w okolicy można kupić dobrą ziemię na ogród w większej ilości ? Interesowałby mnie również obornik :) tylko razem z transportem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 20:06
Ale na ten przykład jaka okolica Cię interesuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ogrodniczka niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 21:25
Chetnie się przyłączę z pytaniem o obornik z okolic Kliczkowa z transportem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 sierpnia 2014r. o 22:27
Ja akurat jestem z Gierałtowa, chodziło mi okolice naszego powiatu, ewentualnie powiatu lubańskiego. Szukam wszędzie w ogłoszeniach ale nic nie znajduję. Mam na ogrodzie przewagę gliny, ciężko się ładnych plonów dochować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 1:31
No i jak z tą ziemią? wie ktoś gdzie można kupić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pancio niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 8:33
~ napisał(a): No i jak z tą ziemią? wie ktoś gdzie można kupić?


wez szpadel i sobie ukop a nie szukasz naiwnych co za frrreee ci oddadzą ,pewnie by tipsy się pobrudziły .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3379
P_R_O_B_O_S_H_C_Z
24 sierpnia 2014r. o 8:56
~pancio napisał(a):
~ napisał(a): No i jak z tą ziemią? wie ktoś gdzie można kupić?


wez szpadel i sobie ukop a nie szukasz naiwnych co za frrreee ci oddadzą ,pewnie by tipsy się pobrudziły .

Nie ma to jak niedziela...rano...budzi się Ciemnogród.
Ehhh

Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć zębów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbyszek niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 10:14
Wszystko jest na sprzedanie w MROWCE.Lacznie z transportem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza