Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Weź paragon podczas Święta Ceramiki
~ niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 21:01
Amnesty napisał(a): masz racje - a najbardziej nie lubie takich kombinatorów jak ty, którym wszystko się podoba bo sami dopchali swoje długie łapy do koryta i teraz siedzą cicho co by im się nie urwało....

zresztą ... nie chce mi się z tobą gadać....Dopisane 19.08.2014r. o godz. 15:15:ps.
niestety twoich bredni ciężko się doszukać , bo jak wszyscy widzą potrafisz tylko walić z ukrycia.... :>


Wiesz przy korycie nie jestem, wyobraź sobie nawet działalność gospodarczą prowadzę - płacę uczciwie podatki i nawet ZUS - pracowników nie zatrudniam bo nie mam takiej potrzeby i zawsze biorę paragon - bo skoro ja płacę uczciwie podatki to inni też niech je regulują. I tyle w temacie. A ty człowieku prezentujesz postawę typowego polaczka: mnie się za darmo wszystko należy leczenie nauka, jazda autostradą ale podatki to niech płacą frajerzy. Dopóki tego typu ludzie są większościom w polskim społeczeństwie dopóty w tym kraju dobrze nie będzie

Zmoderowano 20.08.2014 godz.11:59 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ula niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 21:11
;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
19 sierpnia 2014r. o 21:19
~ napisał(a): Wiesz przy korycie nie jestem, wyobraź sobie nawet działalność gospodarczą prowadzę - płacę uczciwie podatki i nawet ZUS - pracowników nie zatrudniam bo nie mam takiej potrzeby i zawsze biorę paragon - bo skoro ja płacę uczciwie podatki to inni też niech je regulują. I tyle w temacie. A ty człowieku prezentujesz postawę typowego polaczka: mnie się za darmo wszystko należy leczenie nauka, jazda autostradą ale podatki to niech płacą frajerzy. Dopóki tego typu ludzie są większościom w polskim społeczeństwie dopóty w tym kraju dobrze nie będzie


A czy ja gdzieś zachęcam do niepłacenia podatków do cholery?!
I jakie ,,za darmo się należy "?? O czym ty piszesz?
Gdybyś czytał/a dokładnie moje wypowiedzi , to zauważył/a byś ,że nie mogę prezentować postawy ,,typowego polaczka" bo dzięki wspaniałej opieki naszego państwa , przepisów ,ustaw i ,,zielonego światła " niestety byłem zmuszony opuścić naszą piękną ojczyznę.
Też płace podatki oraz składki wszelkiego rodzaju z tą małą różnicą ,że tu mogę z nich potem skorzystać i nie napycham kabzy złodziejom.
I zapewniam cię ,że nie wrócę bo mimo zapewnien pana Donka ,że Polacy będą masowo wracać do kraju ( co okazało się kolejnym kłamstwem w jego karierze ) jakoś tych powrotów nie widać i raczej nie zanosi się.
A jak nasz kochany rząd wraz z urzedem skarbowym na czele chcą uczciwości podatkowej to niech da społeczeństwu przykład takiej uczciwości a nie serwuje nam kolejne afery i przekręty od których ludziom już chce się rzygać !



Zmoderowano 20.08.2014 godz.12:01 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nina7 niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 21:22
~ napisał(a): Amnesty - walisz takimi tanimi populistycznymi tekstami że żal czytać. Bo co że ktoś raz wezwał straż pożarną? Wszystkie drogi są bee? czy tylko część? Jakbys bulił za każda wizytę u lekarza pierwszego kontaktu 50 zl + 100 % recepty na antybiotyki i inne dofinansowane leki szybciutko by ci zmiękła populistyczna rura. Wiadomo że cały system w Polsce nie działa idealnie ale działa z pieniedzy z podatków. Na Antarktydzie nie ma podatków ale nie ma tam tez ani drog, szpitali, szkół - więc tam pewnie twój wymarzony raj bez paragonów. Zresztą czytając wszystkie twoje komentarze na bolcu - widać że nienawidzisz wszelkich instytucji i bredzisz swoimi teoriami.

Amnesty ma 100% rację!!!!!!!!!!!!
Drogi w Polsce gorsze jak w Ułan Bator!
Służba zdrowia -skoro taka super to daj Ci Boże abyś mógł jej popróbować.Moja znajomą tak leczyli na NFZ.że przez 8 miesięcy wpierali jej refluks.Dopiero jak zapłaciła za zdjęcie płuc okazało się .że to rak płuc,Czekała 3 miesiące na miejsce w szpitalu.Niestety po kolejnych 3 zmarła!!!!!
A szkoła -kupujesz dziecku podręczniki za 700 zł? Plus reszta wyprawki?!
Cóż sądzę .że walczysz o swój stołek w budżetówce
Dlatego apeluję do wszystkich! NIE BIERZCIE PARAGONÓW NA ŚWIĘCIE CERAMIKI CHYBA ,ŻE JEST TO TESCO,KAUFLAND ALBO INNY "MOLOCH"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
19 sierpnia 2014r. o 21:22
ps.
i pisze się ,,większością " a nie ,,większościom" ;)
jak już mam nią być według ciebie..... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~myśląca niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 21:23
Amesty, popieram cię w 100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 21:51
Jednego nie rozumiem ,dlaczego próbuje się napuszczać jednego na drugiego.Obrońcy urzędowych stołków.Obywatele nie są ślepi i dokładnie widzą co rządzący z nimi wyprawia.(państwo) Paragonu nie wezmę na złość ( putinowi)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Widz niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 8:41
Amnesty i przedmówca i jeszcze Bez mają rację w 100%. Jak jest w naszym kraju, naszym mieście - wszyscy widzą ! Gorsza może być tylko wojna, bo głód już panuje. Mają się dobrze tylko urzędnicy, a im jest ich więcej tym większe poparcie w wyborach dla tych którzy dali im pracę. Babcie i dziadkowie powinni popatrzeć dlaczego z Bolesławca wyjechali ich wnuki, ich dzieci. Dla tych powodów na te partie i ludzi nie powinni już dalej głosować. To tyle w temacie. Proszę nie dawać mi paragonów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.