Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Weź paragon podczas Święta Ceramiki
~INKA niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 8:46
A żeby ich szlag trafił,u mnie w sklepie kontrola przebiegała tak:jakaś stara rura korzystając z okazji ,że jest kolejka chciała dać odliczoną kasę za jakąś pierdołę,że niby nie może czekać....wiadomo każdy chce jak najwięcej sprzedać.Ja się na ten numer nie złapałam bo mnie uprzedziła znajoma która dostała uwaga...500zł. mandatu.Jej Pracownica i tak by nabiła to kasę ale miała kolejkę i chciała poprostu być uprzejma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~INKA niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 8:53
Poza tym zamiast bronić tego co nasze Polskie to przy krec ali 23%vatu,ceramika ,Polska wiklina, rękodzieło powinno być zwolnione z VAT.
Kiedyś tak był ,dwa lata temu było osiem,potem wprowadzili 23,mało tego towar zakupiony w starej cenie z 8% Vatem musiał być sprzedany z Vatem23% .CHORE

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~INKA niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 8:54
A jak tu nie używać bardzo brzydkich słów ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 9:57
Po tych wpisach widać jakie są nastroje wobec władzy. Państwo powinno być dla obywateli, a jak jest sami widzimy.
Miałem w rodzinie osobę która przepracowała w jednej firmie 55lat, przez te lata płaciła podatki, składki, a na starość dostała figę... O leczenie trzeba było się prosić, lekarstwa kosztowały majątek, na operację czekała miesiącami.
Myślę że osoby pracujące przez całe swoje życie, opłacający składki, podatki powinni być lepiej traktowani przez "państwo" Powinni mieć coś z tych wpłacanych podatków.
Nóż się w kieszeni otwiera jak słyszymy że polityk wydał na obiad z kolegą 1300zł z naszych podatków, gdzie tu normalność, umiar. Nie dziwcie się że ludzie przechodzą do "szarej strefy"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8507
#aga2 nieaktywny
20 sierpnia 2014r. o 11:53
kobitka na giełdzie sprzedawała pączki i nie dała paragonu kara 500zł kolega obok handluje radiami samochodowymi czyli elektronika powinien być na vat kara 150 zł za brak prowadzonej działalności gospodarczej i nie musi płacic zus podatku,czyli jaki morał z tego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andzik niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 18:30
Ja nie biorę paragonów i robię na złość (putinowi)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kriss niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 9:59
Robię na złość Tuskowi - nie biorę paragonu.
Smutne jest to, że administracji (czytaj-elektoratowi PO) nigdy nie zabraknie pieniędzy na wypłaty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 10:15
nikogo do niczego nie będę namawiał tak jak to jest w temacie,ale jak jesteś prawdziwym polakiem patriotą kochającym POLSKĘ, a nie władze to wiesz co masz zrobić :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza