Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stop agresji drogowej
3145
#hemi nieaktywny
19 sierpnia 2014r. o 20:36
ja sam jeżdże z kamerka i jakoś jestem daleki od latania po komendach z każdym przewinieniem ,bo tez nie zawsze w trasie sie stosuje do jakiś dziwnych 60,czy 70 ,gdy zupełnie bezpiecznie można jechać 100 czy 110km/h .

Ale raz ładnie na płytce zaniosłem nagranie ,kiedy to gośc jadacy busem na trasie Legnica-Lubin zaczął wyprzedzać kolumne aut , widząc że jadę z naprzeciwka wychodząc z założenia ,że albo mu zjade albo zgadzam się na czołówkę !! Jedynym sposobem uniknięcia wypadku było hamowanie i ucieczka na pobocze :(
Panowie na komisariacie obejrzeli filmik i stwierdzili ,że to "ciekawy materiał" ;)

A co do samego naszego miasta - nie jest tak źle,co prawda ludzie śpia na światłach ,kierunkowskazy są im srednio znane ,a uprzejmość w przepuszczaniu kogos z podporzadkowanej lub na pasach nieznana ,ale to i tak nie to samo co Wrocław,gaz w posadzke i wio do przodu :P

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 21:08
hemi napisał(a): ja sam jeżdże z kamerka i jakoś jestem daleki od latania po komendach z każdym przewinieniem ,bo tez nie zawsze w trasie sie stosuje do jakiś dziwnych 60,czy 70 ,gdy zupełnie bezpiecznie można jechać 100 czy 110km/h .

Ale raz ...


otoz to. należny eliminować ...i którzy narażają innych ŚWIADOMIE na niebezpieczeństwo.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 22:09
Hemi nie pierwszy raz strzelił sobię w stopę. :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
19 sierpnia 2014r. o 22:47
Otóż nie !! Sam otwarcie przyznaje się do naginania przepisów tam gdzie bezpiecznie można ,a nie jestem świętym ,który napisze ładnie na forum ,że ZAWSZE i WSZĘDZIE 100% trzyma sie przepisów, bo jak jest 40 to na bank jedzie 40 !!
Otwarcie przyznaję,ze w mieście przestrzegam przepisów ,a w trasie jak widze jakieś dziwne 60 ,czy 70 ,a stan drogi,ruch itp pozwala na jazdę 100 to nie jadę 60...proste !!

Nie strzelam sobie w stopę tylko bez zbędnego pieprzenia pisze jak jest i tyle .
A wy możecie sobie pisać ,jacy to strasznie przepisowi jesteście,jak to nigdy nie przekroczyliście prędkości i tyle :)
I że np. nad morze przestrzegając kazdej 40,60,czy 70 jedziecie 8-9godzin ,bo zadnego przepisu nie naruszycie ;)

Często jeżdże na Leszno Wlkp i nie brakuje tam wszelkich 60 czy 70 za terenem zabudowanym ,a ja spokojnie jadę tą 100 czy 110, wedle prawa to oczywiście naruszenie przepisów,ale wedle logiki ,skoro mogę spokojnie bezpiecznie szosą poruszać się z pręd np.100km/h to w czym problem ?
Teraz wszyscy jadący przepisowo (na forum rzecz jasna) zlinczujcie mnie bo jestem mega pirat :] :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
19 sierpnia 2014r. o 23:00
Oczywiście nikogo nie namawiam do łąmania przepisów, niech każdy jeździ jak uważa za stosowne i tyle :)
Był jeden bolecnauta ,który wypowiadał się wzorowo odnośnie przepisów,a na obwodnicy odcinek Kruszyn- rondo Kościuszki ,jak ja jechałem koło stówki "wciągnął" mnie aż miło :)
Ale na forum tutejszym anioł ,który nie wie co to łamanie przepisów :)

ja też mogę grzecznie na forum pisać,że auto me w mieście nigdy nie widziało prędkości 50km/h ,a w trasie na szosie jak jest 90km/h to nawet nie miałem odwagi się zblizyć sie do prędkości 100km/h bo bym tego nie przezył :P

Ale przed sobą i na forum jestem soba i pisze jak jest na prawdę i tyle ,a reszcie zycze dalszego lania wody ,tak jak jest :)


Dopisane 19.08.2014r. o godz. 23:00:

~obywatel okolic B-c napisał(a): "Ale raz ładnie na płytce zaniosłem nagranie"

baran


Niech ciebie facet zepchnie do rowu ,bo jest królem drogi ,który za wszelką cenę chce wyprzedzić sznur aut,to będziesz baranem ,czy wquurwionym facetem ,że ktoś chciał swiadomie cię zabić ?

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 0:48
hemi napisał(a):
Był jeden bolecnauta ,który wypowiadał się wzorowo odnośnie przepisów,a na obwodnicy odcinek Kruszyn- rondo Kościuszki ,jak ja jechałem koło stówki "wciągnął" mnie aż miło :)




na obwodnicy, odcinek Opałkowa chata - rondo za PZZ jechałem 220km/h, na szczęście jako pasażer i żyję. i mam się dobrze. pozdrawiam szaleńców w bardzo dobrych autkach. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 sierpnia 2014r. o 5:46
no niech tylko sąsiad nie powie mi ''dzień dobry''

znam jego numery ''blach'' wiem kiedy i jaką trasa jedzie do roboty...
;)

w tydzień ,dwa ''uzbiera'' komplet punktów... ;)

rząd robi ze społeczeństwa stado'' baranów'' a policja jak widzę chce w prymitywny sposób zrobić z nas kapusi ...

do roboty a nie na Statoilu codziennie wpadać na darmową kawkę...
widzę to ''drajwerze'' z czarnej Insigni!!!!....nagrać? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 7:06
racja,ale ci co mają kamerki są pewnie podnieceni że mają co nagrywać tylko nie wiedzą że też są nagrywani.

Zmoderowano 20.08.2014 godz.11:56 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza