Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

na temat swięta ceramiki

2438
#rafi nieaktywny
21 sierpnia 2014r. o 12:51
chiken napisał(a): Jestem za tym , aby to całkowicie zlikwidować , to święto z powodu tego , że za koncerty gwiazd ktoś musi zapłacić , - placi oczywiście miasto i to z naszych podatków , z których co roku się rozliczamy i które idą w jakimś procencie do budżetu miasta , dlatego jestem za tym , aby to święto zlikwidiwać , - nie płacić gwiazdom za koncerty a pieniądze przekazać ludziom najbardziej potrzebującym
Jak byś chciał wiedzieć to dni ceramiki jest finansowane z programu uninego ;) więc tutaj miasto dokłada tylko część do interesu. I dlaczego niby zlikwidować ?? i dlaczego nasz podatki ma potrzebujący pijak dostawać ?? nie podoba się to wynocha i tyle. Naglę ci zaczęło coś przeszkadzać ?? czy nudzisz się w dom ??

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8546
#chiken nieaktywny
21 sierpnia 2014r. o 13:23
rafi napisał(a):
chiken napisał(a): Jestem za tym , aby to całkowicie zlikwidować , to święto z powodu tego , że za koncerty gwiazd ktoś musi zapłacić , - placi oczywiście miasto i to z naszych podatków , z których co roku się rozliczamy i które idą w jakimś procencie do budżetu miasta , dlatego jestem za tym , aby to święto zlikwidiwać , - nie płacić gwiazdom za koncerty a pieniądze przekazać ludziom najbardziej potrzebującym
Jak byś chciał wiedzieć to dni ceramiki jest finansowane z programu uninego ;) więc tutaj miasto dokłada tylko część do interesu. I dlaczego niby zlikwidować ?? i dlaczego nasz podatki ma potrzebujący pijak dostawać ?? nie podoba się to wynocha i tyle. Naglę ci zaczęło coś przeszkadzać ?? czy nudzisz się w dom ??
mam swoje zdanie na ten temat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
21 sierpnia 2014r. o 15:10
chiken napisał(a):
rafi napisał(a):
chiken napisał(a): Jestem za tym , aby to całkowicie zlikwidować , to święto z powodu tego , że za koncerty gwiazd ktoś musi zapłacić , - placi oczywiście miasto i to z naszych podatków , z których co roku się rozliczamy i które idą w jakimś procencie do budżetu miasta , dlatego jestem za tym , aby to święto zlikwidiwać , - nie płacić gwiazdom za koncerty a pieniądze przekazać ludziom najbardziej potrzebującym
Jak byś chciał wiedzieć to dni ceramiki jest finansowane z programu uninego ;) więc tutaj miasto dokłada tylko część do interesu. I dlaczego niby zlikwidować ?? i dlaczego nasz podatki ma potrzebujący pijak dostawać ?? nie podoba się to wynocha i tyle. Naglę ci zaczęło coś przeszkadzać ?? czy nudzisz się w dom ??
mam swoje zdanie na ten temat


gadasz bzdury ;) w każdym w mieście w Polsce w każdej jednej wśi w Polsce są organizowane imprezy i to jest normalne. Dni ceramiki nie są finansowane w 100 % przez miasto dorzuć jeszcze sponsorów i program uniny. Jeżeli już to miasto jeszcze ma z tego zwrot, więc twoje podatki śpią spokojnie ;). Wybierz się na dni ceramiki i nie gadaj bzdur


Dopisane 21.08.2014r. o godz. 15:10:

~ napisał(a):
chiken napisał(a):
chiken napisał(a): Jestem za tym , aby to całkowicie zlikwidować , to święto z powodu tego , że za koncerty gwiazd ktoś musi zapłacić , - placi oczywiście miasto i to z naszych podatków , z których co roku się rozliczamy i które idą w jakimś procencie do budżetu miasta , dlatego jestem za tym , aby to święto zlikwidiwać , - nie płacić gwiazdom za koncerty a pieniądze przekazać ludziom najbardziej potrzebującym
i naprawdę się nie ma z czego cieszyc , skoro pieniądze idą w błoto i pracując za tak marna stawki bolesławieckie - zmowa pracodawców
W B-CU POTRZEBNE SA MIEJSCA PRACY A NIE CERAMICZNE IGRZYSKA I KONCERTY
Co ma miasto do miejsc pracy ?? nic ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znawca niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 16:38
@chicken, bardzo ładna mowa, rozdać biednym i potrzebującym, ale to nie jest konkurs na miss polonie ;)

a teraz pare słow od kogos kto wie jak to wygląda od środka
Miasto + Unia dają pare zl na promocje miasta w fomie dni ceramiki które sa znane już na całą europę (sta też mamy tą odrobine turystów i mase japońców które chodzą po naszą bolesławicka ceramikę)

pieniadze na artystów pochodza od sponsorów nie od miasta!
każdego roku BOK MCC który jest odpowiedzialny za BŚC wystawia otwarty przetarg na sponsorów tego święta, są 3 albo 4 możliwości zostania sponsorem (reklama, informacje, telebimy, kilka słów w trakcie koncertów-> dlatego są zapraszane gwiazdy, większe gwiazdy -> więcej ludzi-> większa szansa dla firm na reklame-> większe pieniądze od sponsorów -> większe gwiazdy)

Swoja droga chyba również za stanowiska musza płacić właściicele ceramik którzy wystawiają swoje produkty (ale co do tego nie jestem pewny)

tak więc miasto nie dopłaca wcale tak wiele do promocji, dużo większe pieniadze wyrzuca warszawa, wrocław, lwówek ślaski itd.

Tak więc cieszmy się, że są gwiazdy, ze coś się w tym mieście dzieje :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~biedak niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 18:10
chiken napisał(a): Jestem za tym , aby to całkowicie zlikwidować , to święto z powodu tego , że za koncerty gwiazd ktoś musi zapłacić , - placi oczywiście miasto i to z naszych podatków , z których co roku się rozliczamy i które idą w jakimś procencie do budżetu miasta , dlatego jestem za tym , aby to święto zlikwidiwać , - nie płacić gwiazdom za koncerty a pieniądze przekazać ludziom najbardziej potrzebującym
Żeby ludziom zylo się lepiej zlikwidować : blus nad bobrem ,dni ceramiki, dni Boleslawca ,basen orke ,kino forum ,MDK,BOK,orliki a wszystkie pieniądze rozdac biednym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 18:15
A ja tam lubię ceramikę :) koncerty to porażka ale każdy ma inny gust muzyczny :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 18:34
Najgorsze jest to zamykanie ulic no kurde blaszka jak ja mam funkcjonować ???? Ani wyjechac ani wjechać no szok.Nienawidze tego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 19:04
zlikwidowac to DNI MIASTA to jest dopiero porazka i ile pieniedzy na to idzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.