Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski wyzywa Romana, Kwaśniewskiego i Krzemińskiego
~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 13:00
~Super napisał(a): Co nie oznancza, że nie jesteś blaznem. I do tego anonimowym, nawet bez nicka. Sztywniaku:)


Nie oznacza, ale nie znaczy na pewno , że jestem błaznem jak w przypadku wylewania sobie na głowę wody z kubła! :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 13:04
~ napisał(a):
~Super napisał(a): Co nie oznancza, że nie jesteś blaznem. I do tego anonimowym, nawet bez nicka. Sztywniaku:)


Nie oznacza, ale nie znaczy na pewno , że jestem błaznem jak w przypadku wylewania sobie na głowę wody z kubła! :)



Ta woda dobrze mu zrobi .Może jakiś program pokaże dla Bolca.Czekamy .
Sam lans za stówe to mało.
Starczy na kilka zupek

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Super niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 13:08
Po co w to mieszasz politykę? do wyborów jeszcze 3 miesiące....
ochłoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 14:09
~ghg napisał(a): Żenada. Niech zrobi jeszcze fikołka intensywnego. Byle co, byle o mnie pletli...
Tak masz racie tylko o to chodzi ,a to taki polityk ,którego można kopnac w cztery litery.Blazen i więcej nic...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pozytywna niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 14:17
Jak tu zajrzałam to nie spodziewałam sie tyle hejtu i zazdrosci. Wydaje mi się ze te komenty przykre pisze jedna moze dwie osoby. Dla mnie bombowa sprawa ta zabawa. Cos pozytywnego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 15:02
Zabawa może i super ,ale jak nominowany odrzuci propozycję zabawy to przejdziecie nad tym do porządku dziennego?
Wątpię.

Przecież niektórzy tylko czekają na brak odzewu z pewnej strony ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~darek niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 17:48
No to zobaczymy czy panowie mają dystans do siebie :) fajnie zrobiony filmik. Więcej takich :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zibu niezalogowany
23 sierpnia 2014r. o 19:13
stanowczo protestuję, ten splash jest nie ważny! woda była pewnie ciepła!... woda musi być lodowata z kostkami lodu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza