Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zabłąkany gołąb

~b niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 19:36
Od tygodnia przebywa u mnie gołąb,ma trzy obraczki,może ktoś mi powiedzieć gdzie nalezy to zgłosic i jak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 20:09
wpisz numer z obrączki w google z dopiskiem zaginione gołębie. jest wiele stron na ten temat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 20:21
niech ktos z branzy wezmie ozdobnego [jak paw] bialego golebia z lasickiej. chyba samica. jest przy warzywniaku od tygodnia. drugi zginał pare dni temu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 21:09
Wśród zaginionych nie znalazłam takiego numeru,może nie dawno komuś uciekł,a własciwie odleciał a numer jest taki moze ktoś zobaczy ,ze jego gołąb:PL -FCI=980-14-6467.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 21:14
~ napisał(a): Wśród zaginionych nie znalazłam takiego numeru,może nie dawno komuś uciekł,a własciwie odleciał a numer jest taki moze ktoś zobaczy ,ze jego gołąb:PL -FCI=980-14-6467.



Matko kaszląca,to już nie można litery p z dużej napisać bo zaraz ta morda wyskakuje,ma być pl,a nie morda L.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gość niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 22:14
Miałam kiedyś podobna sytuację, gołąb przebywał ze 2 tyg na podwórku , nie latał myśleliśmy że chory. Zadzwoniłam Polskiego Związku gołębi pocztowych po numerze sprawdzono że gołabek leci sobie z Gorzowa do Jeleniej Góry :) zabroniono dokarmiać tylko dać wodę , ponieważ on odpoczywa i jak nabierze sił leci dalej. Karmić nie wolno bo może nie chieć odlecieć i zarąbie całe podwórko odchodami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 22:34
~Gość napisał(a): Miałam kiedyś podobna sytuację, gołąb przebywał ze 2 tyg na podwórku , nie latał myśleliśmy że chory. Zadzwoniłam Polskiego Związku gołębi pocztowych po numerze sprawdzono że gołabek leci sobie z Gorzowa do Jeleniej Góry :) zabroniono dokarmiać tylko dać wodę , ponieważ on odpoczywa i jak nabierze sił leci dalej. Karmić nie wolno bo może nie chieć odlecieć i zarąbie całe podwórko odchodami.





Nie karmię tego gołębia,ale mam kury,które mają zboże na podwórku nasypane,ale on i tak nic nie je,dziobał tylko mokrą ziemię,jest bardzo chudy,i chodzi pieszo,nie bardzo chce fruwać,do wody dostep ma,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gość niezalogowany
24 sierpnia 2014r. o 22:48
Nie fruwa bo być może bardzo długo leci, jak nabierze sił poleci dalej. Chyba że jakis porzucony . Najlepiej zadzwonić tam gdzie pisałam wyżej podać numer z obrączki i będzie wiadomo. Nic mu nie będzie :-) ten co my mieliśmy wyglądał jak by był chory i nie miał siły, chociaż był bardzo ładny . Kiedy nabrał sił poleciał dalej. Pan do którego dzwoniłam powiedział że czasem zatrzymują się na kilka dni i odpoczywają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza