Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Apel do złodzieja działkowego

~Prezes niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 14:39
Ludzie,czego się dziwicie że kradną.Kradli,kradną i będą kradli.Mojemu dziadkowi ze strychu na działce ukradli kosiarkę,rozkręcili na części i w kawałkach wynieśli bo była na strychu a okienko malutkie.Innym razem gdy cała rodzina pracowała z tyłu skradziono wiele rzeczy z altany.Trzeba zamykać jak chcecie uniknąć kradzieży.Raz paradoksalnie złodziej przeskakując przez płot zgubił dowód osobisty,cała komenda się śmiała :D :D :D :D :D NO ALE CZEMU SIĘ DZIWIĆ.TAKIE MAMY RZĄDY,TAKIE WARUNKI DO ŻYCIA STWARZAJĄ,FALA KRADZIEŻY SIĘ NASILA I IM MNIEJ LUDZIE BĘDĄ MIELI NA ŻYCIE TYM WIĘCEJ BĘDĄ KRADLI.DLA TEGO NIE POCHWALAM ANI NIE POTĘPIAM ZŁODZIEI.ŻEBY TYLKO ZNISZCZEŃ NIE ROBILI A DOKUMENTY ZWRACALI CHOĆBY WRZUTKĄ DO SKRZYNKI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 14:52
nO I DORZE MÓWISZ,TEZ TAK UWAZAM,A NIE ŻEBY ZARAZ TAK SIĘ WŚCIEKAĆ ,ŻEBY CHCIEĆ RĘCE UCINAĆ I NA dodatek kazać je zjadać ,to musi umysłowo chory być taki typ co tak myśli i jeszcze o tym pisze,złodzieje nie kradną z powodu dobrobytu tylko z biedy,chodzi też o to zeby jak mówisz nie nie robili zniszczeń dodatkowo,nie pochwalam kradzieży w kazdym znaczeniu tego słowa,ale są inne kary a nie takie prymitywne okrucieństwo,nie raz mnie okradziono,na różne sumy w przeliczeniu ale w życiu by mi do głowy takie makabryczne pomysły nie przyszły ,zeby ręce ucinać i kazać złodziejowi je zjeść,skandal i urojenie psychopaty.

Zmoderowano 29.08.2014 godz.17:41 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 20:30
~Zen napisał(a): Działki mają być zlikwidowane. Jaka to sprawiedliwość, że jeden ma ogród za darmo prawie, a drugi musi kupić ziemię za furę pieniędzy, aby ogródek uprawiać. Deweloperzy powinni starać się o budowanie na terenach działek domów mieszkalnych, to co jest obecnie najbardziej potrzebne. Działkowicze tylko smrodzą, palą i trują mieszkańców Bolesławca. Ziemia działkowa powinna zostać sprzedana, bo to teren nas wszystkich jak park np., a nie tylko działkowiczów, którzy potworzyli sobie enklawy zamknięte na 3 spusty. Jak w Polsce może być takie rozdawnictwo sporego przecież majątku ?!

Rolnikom, którzy dostali darmo ziemię, też byś odebrał? Płacą przecież mniej niż działkowcy, jeżeli wziąć pod uwagę ilość ziemi na której gospodarują.
Ciekawe, czy ten post też będzie usunięty, tak jak wszystkie napisane przeze mnie w ciągu trzech dni. Ktoś jest przewrażliwiony i czy na temat czy nie, to moje wycina, a zostawia inne bardzo odbiegające od tematów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 20:31
~Zen napisał(a): Działki mają być zlikwidowane. Jaka to sprawiedliwość, że jeden ma ogród za darmo prawie, a drugi musi kupić ziemię za furę pieniędzy, aby ogródek uprawiać. Deweloperzy powinni starać się o budowanie na terenach działek domów mieszkalnych, to co jest obecnie najbardziej potrzebne. Działkowicze tylko smrodzą, palą i trują mieszkańców Bolesławca. Ziemia działkowa powinna zostać sprzedana, bo to teren nas wszystkich jak park np., a nie tylko działkowiczów, którzy potworzyli sobie enklawy zamknięte na 3 spusty. Jak w Polsce może być takie rozdawnictwo sporego przecież majątku ?!

Rolnikom, którzy dostali darmo ziemię, też byś odebrał? Płacą przecież mniej niż działkowcy, jeżeli wziąć pod uwagę ilość ziemi na której gospodarują.
Ciekawe, czy ten post też będzie usunięty, tak jak wszystkie napisane przeze mnie w ciągu trzech dni. Ktoś jest przewrażliwiony i czy na temat czy nie, to moje wycina, a zostawia inne bardzo odbiegające od tematów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaa niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 21:24
Rolnicy niech sobie ziemie maja niech ja uprawiaja biora w koncu z unii kupe kasy dofinansowan itp wiec niech przestana zajmowac miejsca pracy w boleslawcu zyja na wsi niecvh zyja z rolnictwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 21:45
Pieprzycie nie na temat.
Forumowi cwaniaczkowie pomóżcie ofierze znaleźć złodzieja zamiast prześcigać się w niemądrych wywodach ( nie związanych z tematem) i wzajemnie się wyzywać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 23:25
~ napisał(a): Pieprzycie nie na temat.
Forumowi cwaniaczkowie pomóżcie ofierze znaleźć złodzieja zamiast prześcigać się w niemądrych wywodach ( nie związanych z tematem) i wzajemnie się wyzywać.
Jesteś rolnikiem pracującym w mieście, że uważasz wywody za niemądre?
Ciekawe jak forumowy cwaniaczek ma znaleźć złodzieja, kiedy Policja jest bezradna. Nigdy nie odzyskaliśmy przedmiotów skradzionych z naszych działek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 23:33
~ napisał(a):
~ napisał(a): Pieprzycie nie na temat.
Forumowi cwaniaczkowie pomóżcie ofierze znaleźć złodzieja zamiast prześcigać się w niemądrych wywodach ( nie związanych z tematem) i wzajemnie się wyzywać.
Jesteś rolnikiem pracującym w mieście, że uważasz wywody za niemądre?
Ciekawe jak forumowy cwaniaczek ma znaleźć złodzieja, kiedy Policja jest bezradna. Nigdy nie odzyskaliśmy przedmiotów skradzionych z naszych działek.


Jasne!!! Jestem rolnikiem pracującym na wydziale kwasu siarkowego w Z.CH. "Wizów"! Tylko,że temat wątku nie ma nic wspólnego z rolnictwem, czego zdaje się nie zauważasz wypisując brednie nie na temat. Szukaj złodzieja cwaniaku!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.