Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rekordowo niskie bezrobocie
~ niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 20:00
~kajtek napisał(a):
~ napisał(a): za 1200 nie oplaca sie pracowac i kropka...


Widzę, że ktoś jest już ekonomicznie uwarunkowany.
Pamiętaj, że gdzie indziej, podobnie jak w Polsce, gruszki na wierzbie nie rosną.

PS.
"Horrendalne" podatki płaci Gerard Depardieu, a nie zap... polski szary pracownik ;)


Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma :/ "Myślisz może , że więcej coś znaczysz, bo masz rozum, dwie ręce i chęć.Twoje miejsce na ziemi tłumaczy zaliczona matura na pięć. Są tacy to nie żart, dla których jesteś wart mniej niż zero , mniej niż zero..."Polska, to kraj przesiąknięty korupcją, nepotyzmem i kumoterstwem, dlatego mamy, to co mamy, ale możemy to zmienić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 20:07
Pannazdzieckiem napisał(a): Wszystko jest cacy , tylko Bolesławiec staje się miastem emerytów. Kto z Bolecnautów ma jeszcze dorosłe dzieci na miejscu ? Urzędasów nie wliczamy :D


Do Bolesławca wróciły dorosłe dzieci, które mają prominentnych rodziców. Dla innych nie ma tu miejsca ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12499
#Ripo nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 20:53
~On napisał(a): Owszem znajdę prace ale za 1680 zł brutto z mega dużym zapierdzielem i mega dużą odpowiedzialnością. Zdaję sobie też sprawę, że od czegoś trzeba zacząć

Dokładnie jak piszesz, ale warto na początek zaczepić sie nawet takiej roboty, w międzyczasie szukać lepszej z lepszą kasą, dla pracodawcy ważne jest by człowiek który chce u niego pracować coś robił, a nie że 2-3 lata w ogóle nie pracował "bo mu sie nie opłacało za 1200", bo co innego powiesz na rozmowie kwalifikacyjnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 22:02
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Wszystko jest cacy , tylko Bolesławiec staje się miastem emerytów. Kto z Bolecnautów ma jeszcze dorosłe dzieci na miejscu ? Urzędasów nie wliczamy :D


Do Bolesławca wróciły dorosłe dzieci, które mają prominentnych rodziców. Dla innych nie ma tu miejsca ;(


Bolesławiec -- układ zamknięty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abc niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 20:56
~ napisał(a): To jedź za tą granicę i nie narzekaj. Tam na pewno na ciebie z otwartymi rękoma czekają.


A żebyś wiedział/a że czekają i płacą wcale nie najgorzej. Gdybym nie pracował za granicą , to o mieszkaniu i spłaceniu kredytu nawet bym nie pomyślał, a tak... mam mieszkanie i kredyt na który mnie stać! Bo nasze państwo nawet na początku startu rodziny nie potrafi pomóc młodym, dając choćby mieszkanie. Nie każdy ma w spadku, lub po zasiedzeniu kąt do życia. Żyję tu, pracuję , a moja kasa jest zapomogą dla polskiej gospodarki,bo gdyby nie tacy jak ja, to w Pl byłoby już dno finansowe!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
30 sierpnia 2014r. o 21:16
~abc napisał(a):
~ napisał(a): To jedź za tą granicę i nie narzekaj. Tam na pewno na ciebie z otwartymi rękoma czekają.


A żebyś wiedział/a że czekają i płacą wcale nie najgorzej. Gdybym nie pracował za granicą , to o mieszkaniu i spłaceniu kredytu nawet bym nie pomyślał, a tak... mam mieszkanie i kredyt na który mnie stać! Bo nasze państwo nawet na początku startu rodziny nie potrafi pomóc młodym, dając choćby mieszkanie. Nie każdy ma w spadku, lub po zasiedzeniu kąt do życia. Żyję tu, pracuję , a moja kasa jest zapomogą dla polskiej gospodarki,bo gdyby nie tacy jak ja, to w Pl byłoby już dno finansowe!


Dokładnie tak jest .
PUP -- sklep bez towaru oferuje umowy śmieciowe.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zatrudniony nie z urzędu niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 21:19
PanM napisał(a): Dokładnie tak jest .
PUP -- sklep bez towaru oferuje umowy śmieciowe.


bla bla bla.... to samo już od chyba roku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12499
#Ripo nieaktywny
30 sierpnia 2014r. o 21:21
PanM napisał(a): PUP -- sklep bez towaru oferuje umowy śmieciowe.


Oczywiście jak Pan dojdzie do władzy to każdy bolesławianin będzie zarabiał minimalnie 2 tyś netto

tak? : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza