Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wioska Sześciu Zbóż
~gardeł niezalogowany
31 sierpnia 2014r. o 23:01
Fajnie było najfajniejszy była Bayer faul
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 sierpnia 2014r. o 23:19
Ktoś miał dobry pomysł na wieniec świecznik. Prosty i ciekawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2014r. o 0:22
~gardeł napisał(a): Fajnie było najfajniejszy była Bayer faul




Zwłaszcza najfajniejszy był wtedy gdy wulgarnie wyzwał jakiegos pijaczka od chamów i świń,zamiast powiedziec ochroniarzom ,zeby go odprowadzili trochę dalej bo niby cos tam bełkotał,stałam w pobliżu ,nie było słychać zakłócania spokoju przez tego człowieka co coś tam sobie bełkotał jak to wypity,nie znam tam nikogo ,przyjechałam z daleka,bardzo mnie zraziło zachowanie lidera zespołu,przecież mozna było powiedzieć to delikatniej,to było niesmaczne,nieprzyjemne.Sam zartobliwie zachęcał panów do picia wódki to powinien rozumieć podpitego gościa a nie zaraz od świń i chamów zwyzywać ni z gruszki ni z pietruszki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2014r. o 0:23
Patrząc na te wieńce zastanawiam się czy to dorzynki ,czy kolejne kościelne swięto ?
Pani w czerwonych koralach na pierwszym zdjęciu ,cud miód ,prześliczna :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uczestnik niezalogowany
1 września 2014r. o 0:31
dożynki świetne, wieńce piękne a mi się bardzo podobało w obiekcie, piękne wystawy, cukierki i gadżety,świetne ulotki informacyjne o miejscowości i na temat dożynek, dobry pomysł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2014r. o 0:48
świetna impreza, fajna zabawa i miłe zaskoczenie jak się zwiedzało obiekt, deszcz padał a w środku ciepło i można było książkę dostać, zdjęcia pooglądać i na pamiątkę folder wziąść :) Kraśnik i władze świetnie zorganizowały imprezę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2014r. o 1:06
~ napisał(a):

Zwłaszcza najfajniejszy był wtedy gdy wulgarnie wyzwał jakiegos pijaczka od chamów i świń.....


A kim niby jest ten lider zespołu ? W czym lepszy jest od tego "pijaczka" ? Gdyby był chociaż mężczyzną ,mógłby spróbować dać w mordę gosciowi jeśli uważał ,że mu w czymś przeszkadza ."Pan" lider pokazał kim jest :) Niby "artysta" a słoma z butów wylazła .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2014r. o 1:21
~ napisał(a):
~ napisał(a):

Zwłaszcza najfajniejszy był wtedy gdy wulgarnie wyzwał jakiegos pijaczka od chamów i świń.....


A kim niby jest ten lider zespołu ? W czym lepszy jest od tego "pijaczka" ? Gdyby był chociaż mężczyzną ,mógłby spróbować dać w mordę gosciowi jeśli uważał ,że mu w czymś przeszkadza ."Pan" lider pokazał kim jest :) Niby "artysta" a słoma z butów wylazła .



Doprawdy ,aż mi wstyd za niego było,nie wiem dlaczego wydawało mi się ,że stać go na kulturalne słowa ,okazało się ,że się mylę,miernota i upadek.Więcej nie pójdę na imprezy z tego rodzaju "artystami".Wstyd i żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza