Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Każdy może zostać radnym

~ja niezalogowany
1 września 2014r. o 8:20
Od tego roku każdym może zostać radnym. Rejestrujcie swoje kandydatury do 8 września. Do tego nie trzeba już poparcia żadnej partii. Musicie miec tylko 4 podpisy. Jest szansa na odswieżenie Rady. Każdy z Was może.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
1 września 2014r. o 15:10
~ja napisał(a): Od tego roku każdym może zostać radnym. Rejestrujcie swoje kandydatury do 8 września. Do tego nie trzeba już poparcia żadnej partii. Musicie miec tylko 4 podpisy. Jest szansa na odswieżenie Rady. Każdy z Was może.


gdzie rejestrowac kandydatury?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2014r. o 15:17
Jeśli jesteś bezpartyjny i nie jesteś urzędnikiem jest obywatelski komitet wyborczy " Wasza.Rada"

Zmoderowano 01.09.2014 godz.19:57 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
1 września 2014r. o 20:36
~ja napisał(a): Od tego roku każdym może zostać radnym. Rejestrujcie swoje kandydatury do 8 września. Do tego nie trzeba już poparcia żadnej partii. Musicie miec tylko 4 podpisy. Jest szansa na odswieżenie Rady. Każdy z Was może.


I Ty też. Więc zacznij od siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~J. niezalogowany
1 września 2014r. o 23:12
A ja pytam do czego są nam potrzebni ci radni.Diety radnych w naszym kraju to około 1,1 mld zł czy nie lepiej spożytkować te pieniądze na służbę zdrowia,domy starości,więcej leków refundowanych itp.Co takiego oni robią,nie znam radnego który pracował wcześniej społecznie.http://forsal.pl/artykuly/466492,sprawdz_ile_zarabia_twoj_burmistrz_wojt_i_radny.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
1 września 2014r. o 23:23
grafika,pokazuje jak i co po kolei.[img=1409606580_ewngw7k.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRAWO! niezalogowany
2 września 2014r. o 9:16
Wszyscy niech startują ... wymienimy starą radę !
namawiam szczególnie młodych!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
2 września 2014r. o 9:35
~ja napisał(a): grafika,pokazuje jak i co po kolei.[img=1409606580_ewngw7k.jpg]


to dla gmin,dla miasta tak;
Zakładanie komitetu wyborczego

Założenie komitetu wyborczego nie jest trudne. Wystarczy:

5 osób, mających prawo wybierania, aby utworzyć komitet wyborczy wyborców.
Powołanie komitetu wyborczego musi być poparte co najmniej 20 podpisami wyborców mających prawo wybierania.


Podajcie swoje kandydatury.Zdobycie 5 głosów na załozenie komitetu to żaden problem. Tylko od nas zależy czy zmienimy władzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.