Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Młody ryzykant stanie przed sądem
12499
#Ripo nieaktywny
1 września 2014r. o 19:32
Finał tej sprawy - "niska szkodliwość czynu"

są ważniejsze sprawy niż zajmowanie się przez policje/ sąd taką osobą ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edka syn niezalogowany
1 września 2014r. o 19:39
~majętny Stef napisał(a): W sądzie na zarzuty odpowiadamy tak -

1. Interesuję się wspinaczką, jestem nieoficjalnym reprezentantem Polski w tej dziedzinie. Jestem człowiekiem religijnym, Ojciec Święty ma mnie w opiece więc ryzyko......

2. Szedłem drugą stroną wiaduktu ponieważ nie wolno chodzić po torowisku bo to karygodne.

3. Oczywiście ten gest jest karygodny, ale ja pokazałem go Putinowi.
W drugiej stronie chciałem trzymać jeszcze jabłko ale to byłoby zbyt ryzykowne w tej sytuacji. Przezorności nigdy za wiele
poslizgnoł się i ledwo w ostatniej chwili sie złapał barierki , kolega go zaczoł gilgotać i z tych nerwów pokazał putinowi palec bo ktoś mu nawkrecał kiedyś ,że rosjanie remontowali ten wiadukt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2014r. o 20:06
~majętny Stef napisał(a): Za co stanie ten gość przed sądem? Jakie dostanie zarzuty?
Ryzykowanie swojego życia? Wejście na wiadukt? Za pokazanie "faka"? ;)

Mówią: dajcie człowieka,a znajdę na niego paragraf.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Reksio niezalogowany
1 września 2014r. o 20:14
A ja się cieszę. ;-) Strasznie nie lubię cwaniactwa. A poza tym to mój hajs z podatków idzie na akcje policyjne ratujące czy zabezpieczające takich czubków przed ewentualnym upadkiem, także popieram. :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
1 września 2014r. o 20:21
~Reksio napisał(a): A ja się cieszę. ;-) Strasznie nie lubię cwaniactwa. A poza tym to mój hajs z podatków idzie na akcje policyjne ratujące czy zabezpieczające takich czubków przed ewentualnym upadkiem, także popieram. :-)


ale tu nie było żadnej akcji . chłopak przyświrował głupa, sam sobie strzelił w stopę dodając to na fb i pewnie z tego szumu medialnego wyciągnął wnioski.
Nie wiem jak jest teraz bo przeciez wszystko idzie do przodu ale za moich czasów jak małolat narozrabiał to dostawał o Kocham Bolec.Info od rodziców względnie szlaban na jakiś czas i wszystko wracało do normy.
Dzisiaj wszyscy z wszystkich chcieliby zrobić kryminalistów i wysłać pod pręgierz.
Nie tedy droga .....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Reksio niezalogowany
1 września 2014r. o 20:24
Wiem, że nie było żadnej akcji. Nawiązałem do wypowiedzi ludzi, którzy twierdzą, że "przecież On niczego złego nie robi, tylko sobie szkodzi". Tak jak ten gość z krzyża, tak i ten niby nikomu nie szkodził, ale jednak szum wokół swojej osoby zrobił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
1 września 2014r. o 20:34
Sprawa jest oczywista : to była głupota i możemy mieć nadzieję ,że już to do niego dotarło .
Ale nie zapędzajmy się w wymierzaniu kary bo czasami możemy wyrządzić większą szkodę zamiast osiągnąć zamierzony cel.
Niech zwycięży zdrowy rozsądek - przynajmniej nasz - skoro zabrakło go temu młodemu człowiekowi.
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2014r. o 21:09
Ripo napisał(a): Finał tej sprawy - "niska szkodliwość czynu"

są ważniejsze sprawy niż zajmowanie się przez policje/ sąd taką osobą ...

niby tak, ale z drugiej strony teraz może inne małolaty nie będą tam tak chętnie wchodzić, a już na pewno wrzucać takich fot na fejsa i to jeszcze jako zdjęcie publiczne!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.