Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Młody ryzykant stanie przed sądem
~obserwator niezalogowany
1 września 2014r. o 21:31
Nic się nie stało ? Wręcz przeciwnie ! Gdyby ten niespełna rozumu uczeń spadł i niestety nie zabił się to co by było ? Rodzina zażądałaby dozgonnej renty i kosztów leczenia przez skarb państwa ? Ja pytam dlaczego, ja i inni mają płacić za takie głupoty. Niech całość pokrywają w takiej sytuacji rodzice i rodzina. Polskie prawo powinno przewidywać w takiej sytuacji brak jakiegokolwiek wsparcia, to tak jak przy AC jeżeli sprawca był pijany i sam spowodował wypadek nie dostaje odszkodowania.
Mimo wszystko cieszę się, że ten młody człowiek nie zrobił sobie krzywdy, powinien się nim zająć Sąd Rodzinny i przekazać pod opiekę psychologa lub dobrego psychiatry
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12499
#Ripo nieaktywny
1 września 2014r. o 21:37
~obserwator napisał(a): Rodzina zażądałaby dozgonnej renty i kosztów leczenia przez skarb państwa ?


Jakim tytułem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
1 września 2014r. o 22:05
Wychodzi na to że każde przejście przez ulicę lub torowisko w miejscu niedozwolonym, poprawianie anteny za oknem bez zabezpieczeń, przekroczenie liczby promili we krwi, przekroczenie prędkości jazdy samochodem, chodzenie z nożem do grzybów po lesie, robienie sobie zdjęć na klifie lub wydmie, picie red bulla z wódką, łowienie na lodzie, stanie pod drzewem w trakcie burzy ,itd. itp., powinno być rozpatrywane przez sąd, bo można tak stracić życie i każdy powinien dostać psychologa z urzędu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2014r. o 22:49
Nie przyszlo mu do głowy, że młodsi mogą go naśladować ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2014r. o 22:51
Najlepsza kara przez tyłek do głowy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2014r. o 0:08
~edka syn napisał(a):
~majętny Stef napisał(a): W sądzie na zarzuty odpowiadamy tak -

1. Interesuję się wspinaczką, jestem nieoficjalnym reprezentantem Polski w tej dziedzinie. Jestem człowiekiem religijnym, Ojciec Święty ma mnie w opiece więc ryzyko......

2. Szedłem drugą stroną wiaduktu ponieważ nie wolno chodzić po torowisku bo to karygodne.

3. Oczywiście ten gest jest karygodny, ale ja pokazałem go Putinowi.
W drugiej stronie chciałem trzymać jeszcze jabłko ale to byłoby zbyt ryzykowne w tej sytuacji. Przezorności nigdy za wiele
poslizgnoł się i ledwo w ostatniej chwili sie złapał barierki , kolega go zaczoł gilgotać i z tych nerwów pokazał putinowi palec bo ktoś mu nawkrecał kiedyś ,że rosjanie remontowali ten wiadukt.


Padłam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2014r. o 0:13
~ napisał(a): Nie przyszlo mu do głowy, że młodsi mogą go naśladować ??


Ale co to w ogóle za argument? Młodsi moga nasladowac każdego, zatem wszyscy siedzmy w domu przed tv, i nie róbmy niczego- tak najbezpieczniej, dla nas samych i otoczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie wiem co sie dzieje ja sie chyba juz niezalogowany
2 września 2014r. o 8:15
tylko wariaci są coś warci :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.