Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Siłownia

4669
#Shakur nieaktywny
2 września 2014r. o 20:19
Witam.
Po tym jak wczoraj Cezar Fitness podbił ceny karnetów z 50 zł na 90 i z 90 na 107zł wiem, że wielu ludzi rezygnuje z tej siłowni, ale gdzie można się przzenieść?

jakie siłownie w Bolesławcu polecacie?

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie niezalogowany
2 września 2014r. o 20:44
Zostań tam, nie przenoś się...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~(~) niezalogowany
2 września 2014r. o 20:50
A jak na siłowni na orce?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Man niezalogowany
2 września 2014r. o 20:52
~(~) napisał(a): A jak na siłowni na orce?


Dużo ludzi, słabe sprzęty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4669
#Shakur nieaktywny
2 września 2014r. o 21:06
~nie napisał(a): Zostań tam, nie przenoś się...


Jestem nie pracujący uczeń, 90 zł tak nagle to dla mnie sporo, choć nie ukrywam że Cezar to świetna siłownia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~(bartek1985) niezalogowany
2 września 2014r. o 22:00
w orce tez chyba stówe?a ile na ogrodowej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Diana niezalogowany
2 września 2014r. o 22:07
Jestem 2msc.na siłowni na Ogrodowej. swietny klimat i ludzie. Nie zrezygnuje na pewno;-) karnet 75zł bez ograniczen;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4669
#Shakur nieaktywny
2 września 2014r. o 22:18
~Diana napisał(a): Jestem 2msc.na siłowni na Ogrodowej. swietny klimat i ludzie. Nie zrezygnuje na pewno;-) karnet 75zł bez ograniczen;-)


Jest to cena dla osoby dorosłej? Jeśli tak, to jaka jest dla 19 latków? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.