Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Premier Donald Tusk podał się do dymisji

~mir.ko niezalogowany
11 września 2014r. o 22:57
Kitan_Bc napisał(a): ... jedyne co słychać na górze to ciągłe negatywne komentarze na opozycję albo obdarowywanie się nagrodami.
Polska musi się przebudzić.


ano. gdy zachodzi zmiana rządu sytuacja się odwraca. i zawsze opozycja twierdzi że ma gotową teczke z planami wyciągnięcia kraju z kryzysu. zawsze po wyborach gdzieś znika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2014r. o 23:07
Ja nie narzekam. Doczekałem lepszych czasów - rower jest droższy od samochodu. Jesień w lesie są grzyby a w lodówce piwko. Mogę pisać pierdoły żaden ormowiec mnie nie ściga.
A czy Tuski czy Kaczory to mi to lata.
Pozdrawiam zadowolonych.
Rada dla niezadowolonych "pić pier..lić nie żałować bida musi pofolgować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 września 2014r. o 6:05
~karol napisał(a): @falco
''lemingi'' niech głosują na ''peło'' a ''mohery'' na ''pis''

No wielkie dzięki łaskawco (padam do nóg), że pozwalasz wszystkim głosować tak jak chcą. Prawdziwy z ciebie demokrata. No naprawdę.


wiedziałem że ci się spodoba... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
12 września 2014r. o 6:23
bieda napisał(a): Nad przepaścią to byliśmy jak pisałem wcześniej w 80latach. Zabory, wojny i komunizm myślisz, że w 25 lat wolności wystarczy na to żeby zbudować potęgę?


ale jakiej wolności?
wolność to także możliwość pracy za pieniądze pozwalające przeżyć od jednej wypłaty do kolejnej , godnego życia , dobrych warunków mieszkaniowych ,możliwość wychowywania dzieci przy państwie stwarzajacym nam do tego warunki , uczciwe procesy sądowe ,opieka medyczna i socjalna itd....
Można wymieniać jeszcze wiele..
Zaraz powiesz ,że powoli , że nie ma na to kasy ,że może kiedyś...
Tylko dlaczego to zwykli ludzie muszą czekać na te lepsze czasy a władza w tym czasie żyje w luksusowych warunkach?
Popatrz ile oni zarabiają,jak żyją ,jak się bawią . I jeszcze im mało bo ciągle mamy nowe afery ,przekręty i bezkarność rządzących.
To boli ludzi a nie fakt , że Polska to jeszcze nie potęga bo tą raczej nie będzie nigdy...

Zmoderowano 14.09.2014 godz.12:06 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pankracy niezalogowany
12 września 2014r. o 7:46
Smutna prawda jest taka, że jak mawia Korwin "większość jest głupia", a "ciemny lud wszystko kupi". A jak mawiał bohater afery hazardowej Miro z Peło "Polska to dziki kraj, a tubylcy to idioci, zapieprzają na nas i jeszcze się z tego cieszą".
Smutna prawda jest taka, że obecna władza posiada wsparcie większości mediów i poprzez propagandę lepszą od dr Goebelsa wmawia ludziom skutecznie, że nie ma alternatywy i że jeśli tylko do władzy dojdzie ktoś inny to będzie jeszcze gorzej, więc cieszcie się ludzie ochłapami z naszego pańskiego stołu, bo za rządów PiS nawet ochłapów wam nie starczy.
Smutna prawda jest taka, że rzekomy dobrobyt Polski bierze się z wyprzedaży rodowych sreber i życia na kredyt, a to nie ma przyszłości. Peło to raczej syndyk masy upadłości, niż sprawny zarządca; to raczej kiepski mąż, który wpadł w spiralę zadłużenia i wyprzedaje meble z domu niż mąż, który sprawnie kieruje domowym budżetem po to, by jego dzieci nie odziedziczyły po nim długu, który przygniecie je i nie pozwoli normalnie funkcjonować.
Smutna prawda jest taka, że większość uległa tej złudzie zielonej wyspy na kredyt i płacenia rachunków sprzedażą przemysłu, stoczni i kopalń.
Pora czekać na kogoś kto powie w końcu, że aby wyjść z bagna, w które podstępem wpędził nas Donald, by potem prysnąć do Brukseli, potrzeba krwi i potu i poświęcenia wszystkich po równo - ograniczenia przywilejów wszystkich uprzywilejowanych grup - od posłów, senatorów, sędziów, prokuratorów po górników i rolników, zakończenia budów dróg na które nas nie stać, stadionów, na których grać można i tak tylko za zgodą FIFA, czy UEFA, rezygnacji z pomysłów organizacji olimpiad czy innych cyrków za miliardy, umorzenia części długu zagranicznego, bo nie stać nas na odsetki itd.
Nie może być tak, że najbardziej pracowity naród w Europie jest realnie jednym z najuboższych mierząc dobrobyt siła nabywczą nędznych wynagrodzeń. Nie może być tak, że koszty bezpłatnej służby zdrowia przerzucane są na ludzi chodzących prywatnie do lekarzy, koszty bezpłatnej edukacji - na rodziców płacących za korepetycje, prywatne kursy językowe, a nawet opał dla szkoły. Bo żyje się lepiej Mirowi, Zbychowi, Donaldowi de Merkel Tuskowi, Radziowi Złotówie Sikorskiemu i innym kolesiom - a Polska to nie zielona wyspa, ale nieumiejętnie zamontowana proteza.
Kto ma uszy niechaj słucha...a kto nadal głosuje na PO jest współwinny upadku tego kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
12 września 2014r. o 7:53
A tu od buraków aż kipi. Jadu, złośliwości i braku wiedzy nie brakuje. Dać im pistolety to się powystrzelają.

Nikt tym piszącym nie dogodzi, bo oni mają tak dużo jadu w sobie, że trudno sobie to nawet wyobrazić.

Nic poza idiotycznym krytykanctwem nigdy nie zrobili i nie zrobią bo są tak zestresowani, że odbiera im to chęć do pozytywnego myślenia. A więc puszczam ich wypowiedzi z dymem, tak jak w wielu innych przypadkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pankracy niezalogowany
12 września 2014r. o 8:44
Nie mam nic do Ciebie bolecnauto. Życzę Ci, żebyś i Ty w końcu przejrzał i zrozumiał otaczającą Cię rzeczywistość Polaków A.D. 2014. Jeśli nie wierzysz mi na słowo sprawdź dane obiektywne o zadłużeniu Polski w latach 2005-2014 - może to da Ci trochę do myślenia. Następnie spójrz ilu młodych uciekło z Polski za chlebem - spójrz na dane obiektywne.
Nie jestem przesiąknięty jadem, przedstawiam punkt widzenia inny od tego z TVN i Gazety Wybiórczej. Może i jestem burakiem, ale co nieco rozumiem i nie dam wmówić sobie, że wyprzedaż PKO, PGE, PZU, JSW, upadek stoczni i inne działania PO to gospodarność. Nie dam też wmówić sobie, że nie ma alternatywy dla PO - bo jest. Jeśli wyrzucę lisa z kurnika to dobrze czy źle. PO wmawia mi, że PiS czy Korwin czy SLD to kuny, które przyjdą w miejsce lisa - a to nieprawda. Po wyrzuceniu tego szkodnika z kurnika będzie nareszcie spokój.
Mogę podać Ci jeszcze parę epitetów, bo burak to trochę słabo. Np. Pislamista, Pisior - jak to mało to dorzucę coś potem.
Życzę wszystkim otrzeźwienia - czytajcie dane obiektywne, myślcie sami i podejmujcie decyzje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
12 września 2014r. o 10:08
~Bolecnauta napisał(a): A tu od buraków aż kipi. Jadu, złośliwości i braku wiedzy nie brakuje. Dać im pistolety to się powystrzelają.

Nikt tym piszącym nie dogodzi, bo oni mają tak dużo jadu w sobie, że trudno sobie to nawet wyobrazić.

Nic poza idiotycznym krytykanctwem nigdy nie zrobili i nie zrobią bo są tak zestresowani, że odbiera im to chęć do pozytywnego myślenia. A więc puszczam ich wypowiedzi z dymem, tak jak w wielu innych przypadkach.
zacznij pisać w temacie,bo te twoje burackie wypowiedzi są nie na miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.