Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wymiana okien przez MZGM

3040
#misiek1032 nieaktywny
11 września 2014r. o 9:32
witam szukam ludzi ktorym MZGM wymienia teraz okna przez firme z Lublina przez pana MIECZYSŁAWA B. jezeli jest ktos taki prosze o opinie ekipy ktora te okna wstawia bo ja juz nie daje rady 2 tyg. robia 2 okna w poniedzialek bedzie 3 tydz. jak czekam na zalozenie parapetow i poprawke poniewaz okno 2 raz jest zle wstawione pion i poziom daje wiele do zyczenia pan mieczyslal olewa sobie ludzi tak samo jak ekipa na ktora trzeba laskawie czekac i nie daja znaku zycia czy beda czy nie beda nie odbieraja telefonow oklamuja ludzi !!! a ty czlowieku siedz i czekaj bo moze akurat dzisiaj przyjda!!! czy znajde osoby ktore tez maja problemy z ta firma??? pan z adm mowil ze mu sie telefon urywa ale on nic nie moze na to poradzic juz nie wiem co mam robic wczoraj mial sie z nami skontaktowac pan z lublina ale oczywiscie tego nie zrobil i ja musialam znowu dzwonic chociaz obiecal ze da znac co i jak !!! tak sie zastanawiam czy tego do telewizji nie zglosic !! parapetow nie ma okno zle osadzone szpary miedzy oknami wywietrzniki nie wlozone a coraz zimniej i dzieci z astma oskrzelowa a kurz leci bo pelno gruzu na tych ala parapetach podpowiedzcie prosze bo juz nie mam sil do tych głąbów


Dopisane 11.09.2014r. o godz. 09:32:

;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~D niezalogowany
11 września 2014r. o 10:30
Masz za duże wymagania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
11 września 2014r. o 10:59
Iść do dyrektora MGZM może on coś zdziała albo do Pana Kozła ;) zapewne oni mogą więcej

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qwer niezalogowany
11 września 2014r. o 11:28
Za darmo mieszkanie komunalne, za darmo wymieniają a wymagania ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2014r. o 11:43
~qwer napisał(a): Za darmo mieszkanie komunalne, za darmo wymieniają a wymagania ....


Za darmo????? a czynsz też za darmo????? ! Masakra ludzie jak wy myślicie..Jakie darmo..MZGM płaci 'tym fachowcom' za robotę z naszych czynszów, wysokich zresztą ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2014r. o 12:06
z ADM-em problem jest taki,że do nich trzeba chodzić,chodzić i jeszcze raz chodzić inaczej nic z tego nie będzie a czynsz nie jednokrotnie jest wyższy niż w mieszkaniach w spółdzielni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Orel niezalogowany
11 września 2014r. o 12:07
~qwer napisał(a): Za darmo mieszkanie komunalne, za darmo wymieniają a wymagania ....



Jak zwykle typowy Polak ktory zyczy innym Polakom jak najgorzej...zawistne spolecznestwo czekajace tylko na problemy i zmartwienia innych...jak do tego doszlo? Dlaczego nasz narod jest tak zawistny? Ciekawe jakbys darl ryja jakby tobie zistawili szpary w oknach a wymiana z 2-3 dni przedluzyla by sie do 3 tygodni...oplacaja czynsz wiec mieszkanie nie jest za darmo.

Jestes zwyklym zawistnym smieciem jakich wiele w naszym miescie i kraju....smutne to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2014r. o 12:11
Trochę kultury, przynajmniej ja nie nazywam nikogo śmieciem. A jeżeli masz jakieś zastrzeżenia do montażu, to się załatwia inaczej a nie żali na forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza