Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek między Kruszynem a Tomaszowem
10405
#xtomaj nieaktywny
14 września 2014r. o 6:59
pewnie pijany jechał z jakiejś zakrapianej imprezy i na długiej prostej z nudów zasnął...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
14 września 2014r. o 10:00
Zginoł człowiek ,a cymbały jaja sobie robią ,brak słów ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~! niezalogowany
14 września 2014r. o 10:06
Jak zwykle zenujace komentarze.Totalna zniczulica.Wstyd!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
14 września 2014r. o 10:11
Przestań sapać , skąd niby mamy wiedzieć co się wydarzyło konkretnie i czy wypadek był na tyle poważny ,że były ofiary i w dodatku śmiertelne?!
Chyba nie sądzisz ,że po tej pożal się Boże informacji ,jaką nam zaserwowano.... :>
Jeśli masz coś lepszego do zaoferowania to załóż temat i zrób to tak, abyśmy cokolwiek z tego zrozumieli...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 11:24
~ja napisał(a): Zginoł człowiek ,a cymbały jaja sobie robią ,brak słów ..


prawdopodobnie: zginął
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
14 września 2014r. o 11:25
A w którym konkretnie zdaniu jest napisane, że kierujący zginął (zginOł -nie znam takiego wyrazu)? Drogą dedukcji to wywnioskowałeś/łaś? Prawdopodobnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szczery niezalogowany
14 września 2014r. o 12:02
Jechałem rano i widziałem czarnego passata z odcientym dachem zaciągniętego na drzewie a obok przykryte zwłoki w foli termo. Szkoda człowieka . Serdecznie współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JAN niezalogowany
14 września 2014r. o 12:53
prędkość to przeważnie przyczyna wypadków na naszych drogach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza