Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek między Kruszynem a Tomaszowem
~Sasiadka niezalogowany
14 września 2014r. o 14:16
Dajcie spokój z glupimi komentarzami. Tak sie składa, ze to był mój sąsiad, złoty człowiek. Świec Panie nad jego duszą [*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
14 września 2014r. o 15:50
A skąd była ta osoba?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3045
#WujekSamoZlo nieaktywny
14 września 2014r. o 17:11
~JAN napisał(a): prędkość to przeważnie przyczyna wypadków na naszych drogach


Prawdopodobnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 17:57
Ze Staroszkolnej. Wracał z pracy, po nocce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 19:25
Nie wiem po co te zbedne komentarze. Zdarzyl sie wypadek w ktorym zginal czlowiek , nie wiecie jaka byla przyczyna wypadku a piszecie ze byl pijany. Ten czlowiek byl moim sasiadem. Byl zlotym czlowiekiem i nigdy nie wsiadl by po alkoholu za kierownice , mial swoj rozum. Znalezlicie sobie temat do glupich komentarzy i robicie "z igly widly". Powinniscie wspolczuc rodzinie bo dla nich to najwieksza tragedia stracic kogos bliskiego z dnia na dzien.. Ten czlowiek wracal z pracy po nocce i niktby nawet on sam nie pomyslalby ze moglby miec jaki kolwiek wypadek. Wielkie wspolczucia dla rodziny..[*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 20:10
Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie. Szkoda człowieka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 23:36
Umarl wam ktos bliski? Ktorego kochaliscie nad zycie?? Nie zycze sobie zbednych komentarzy na ten temat nawet nie wiecie co to za bol jak ktos ci powie albo napisze to co wy ze byl pijany czy takie tam!! Nie byl bo nie pil byl chory na cukrzyce nie chcem slyszec anie widziec zbednych komentarzy bo nie ujdzie wam to plazem To byl czlowiek pelnego podziwu ktory zawsze zostanie w naszych serduszkach....Ludzie prosze opanujcie sie w slowach bo to sprawia bol.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sasiadka niezalogowany
15 września 2014r. o 13:13
~ napisał(a): Umarl wam ktos bliski? Ktorego kochaliscie nad zycie?? Nie zycze sobie zbednych komentarzy na ten temat nawet nie wiecie co to za bol jak ktos ci powie albo napisze to co wy ze byl pijany czy takie tam!! Nie byl bo nie pil byl chory na cukrzyce nie chcem slyszec anie widziec zbednych komentarzy bo nie ujdzie wam to plazem To byl czlowiek pelnego podziwu ktory zawsze zostanie w naszych serduszkach....Ludzie prosze opanujcie sie w slowach bo to sprawia bol.....


Dokładnie. Podpisuje się pod tym. Aż nie mogę w to uwierzyć. Człowiek wyjechał do pracy, nawet nie zdążyl pożegnać się z żoną, dziećmi, wnukami. Tak się składa, że bardzo go ceniłam i cenię, kolega mojego taty... Dlatego ludzie, proszę, opanujcie komentarze jeśli nie wiecie co się stało...

[*][*][*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza