Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kosmiczne ceny mieszkań

~ja niezalogowany
14 września 2014r. o 11:41
Czy tych ludzi już całkiem pogielo??? Od jakiegoś czasu szukamy mieszkania do wynajęcia, ale...kto ustala te ceny??? Kogo będzie stać na wynajęcie mieszkania zarabiając najniższą krajową, gdy KAWALERKA 24 m2 to koszt 750 zl!!!! Plus liczniki...Polsko, kochana Polsko...:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a co w tym dziwnego niezalogowany
14 września 2014r. o 12:29
~ja napisał(a): Czy tych ludzi już całkiem pogielo??? Od jakiegoś czasu szukamy mieszkania do wynajęcia, ale...kto ustala te ceny??? Kogo będzie stać na wynajęcie mieszkania zarabiając najniższą krajową, gdy KAWALERKA 24 m2 to koszt 750 zl!!!! Plus liczniki...Polsko, kochana Polsko...:(
a co sie dziwisz?jak ten ktoś musi zapłacić 350zł czynszu z tego za te kawalerkę???i wynajmuje by zarobiś tak czy nie?Ma ci wynająć za cene czynszu tak?I cieszyć sie Twym szczęściem ze tak tanio mieszkasz....ludzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
14 września 2014r. o 12:31
dokładając niewiele z łatwością znajdziesz dwupokojowe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wynajmująca niezalogowany
14 września 2014r. o 12:37
~ja napisał(a): dokładając niewiele z łatwością znajdziesz dwupokojowe...
dwu pokojowe to koszt co najmniej 1000zł wiec nie tak niewiele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
14 września 2014r. o 12:42
ceny mieszkań i wynajmu mieszkań są jak najbardziej normalne i realne,nie normalne to są zarobki,ta banda co to niby nami rządzi celowo zaniża zarobki ,żeby brać kredyty i pożyczać kasę od rodziców,a na koniec okraść młodych z odwróconej hipoteki starych,co wy ludziska ślepe nie widzicie jak wami sterują za pomocą tv,otwórzcie oczy,pobudka narodzie śnięty,nikt za ciebie tu nie posprząta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~poszukujący niezalogowany
14 września 2014r. o 13:28
W Bolesławcu jest drogie wynajem mieszkań w porównaniu z innymi miastami. Ale jak sobie tyle życzą to cóż...może i znajdują chętnych...

Moja znajoma w Gdyni wynajmuje zadbaną kawalerkę za 850zł.
We Wrocławiu też znajomi płacą tyle co w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 15:36
~klucz-nick napisał(a): ceny mieszkań i wynajmu mieszkań są jak najbardziej normalne i realne,nie normalne to są zarobki,ta banda co to niby nami rządzi celowo zaniża zarobki ,żeby brać kredyty i pożyczać kasę od rodziców,a na koniec okraść młodych z odwróconej hipoteki starych,co wy ludziska ślepe nie widzicie jak wami sterują za pomocą tv,otwórzcie oczy,pobudka narodzie śnięty,nikt za ciebie tu nie posprząta.


Zgadzam się... Najpierw bierzemy kredyt na mieszkanie (spłacamy go przez około 30 lat) a potem jak już go spłacimy, przechodzimy na emeryturę i zamiast jeździc po świecie i zwiedzać, siedzimy w domu i wydajemy kasę na drogie leki, i na bardzo skromne życie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 16:05
~ja napisał(a): Czy tych ludzi już całkiem pogielo??? Od jakiegoś czasu szukamy mieszkania do wynajęcia, ale...kto ustala te ceny??? Kogo będzie stać na wynajęcie mieszkania zarabiając najniższą krajową, gdy KAWALERKA 24 m2 to koszt 750 zl!!!! Plus liczniki...Polsko, kochana Polsko...:(

A kto ci zabrania kupić mieszkanie i wynajmować za 300zł? Kup i zrób to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.