Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Osuszanie auta

5314
#Beauty nieaktywny
15 września 2014r. o 11:54
Gdzie w Bolesławcu mozn osuszyć auto z wilgoci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~takitamktoś niezalogowany
15 września 2014r. o 12:15
Kilogram ryżu do bawełnianej skarpety i pod fotel w aucie.
Problem znika sam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5314
#Beauty nieaktywny
15 września 2014r. o 12:24
No niestety wilgoć jest tak duża, że trzeba by osuszyć bardziej radykalnie. tylko nie wiem czy ktoś się tym zajmuje w okolicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2014r. o 12:30
sól kuchenna do garnka na fotel postawic na noc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
15 września 2014r. o 12:38
Beauty napisał(a): No niestety wilgoć jest tak duża, że trzeba by osuszyć bardziej radykalnie. tylko nie wiem czy ktoś się tym zajmuje w okolicy.
a w czym jest problem mokre tapicerki pod nogami ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5314
#Beauty nieaktywny
15 września 2014r. o 12:43
Nie, jest problem z tylną szybką boczną. Gdzies tam przecieka i na pewno muszę ją wymienic bądź uszczelnić. Przez to całe auto jest w środku wilgotne.


Dopisane 15.09.2014r. o godz. 12:43:

Nie, jest problem z tylną szybką boczną. Gdzies tam przecieka i na pewno muszę ją wymienic bądź uszczelnić. Przez to całe auto jest w środku wilgotne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
15 września 2014r. o 12:46
Beauty napisał(a): Nie, jest problem z tylną szybką boczną. Gdzies tam przecieka i na pewno muszę ją wymienic bądź uszczelnić. Przez to całe auto jest w środku wilgotne. Dopisane 15.09.2014r. o godz. 12:43:Nie, jest problem z tylną szybką boczną. Gdzies tam przecieka i na pewno muszę ją wymienic bądź uszczelnić. Przez to całe auto jest w środku wilgotne.
a szyba jest wklejana cz na uszczelce ?? to wymontuj wszysko i osusz no mógłbym rzucić okiem mam odkurzacz do wyciągania wody
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5314
#Beauty nieaktywny
15 września 2014r. o 13:07
A tego to ja nie wiem...opel vectra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza