Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policja poszukuje zaginionej dwudziestolatki
~ niezalogowany
15 września 2014r. o 21:35
~ napisał(a):
~Anonim napisał(a): Prosze Sami lekarze Tutaj ! Juz anoreksje zdjagnozowali ... Zal mi was ludzie...




Tobie też by należało "zdjagnolizować" :P Co cię tak dziwi? Jak sie ma 170 wzrostu to waga 40 -stu z małym haczykiem kg jest stanowczo za niska,obozów zagłady nie ma juz w tym kraju więc co innego jak nie anoreksja od razu do głowy przychodzi?


Albo brała speeda... Co by nie było , trzeba szukać dziewczyny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NC niezalogowany
15 września 2014r. o 23:05
Nie jestem do końca pewna czy to akurat ona ale ....... szłam dziś w Nowogrodźcu do bankomatu to było po 13 godz. Idę i patrze ktoś siedzi na ławce koło gminy ,przykuło to moja uwagę bo Nc jest małym miastem i widać czy ktoś jest stąd czy też nie . Wydaje mi się ,że to siedziała ta dziewczyna i jakimś chłopakiem. Jeśli to mogłoby w czymś pomóc , jest taka możliwość ,zeby sprawdzić monitoring bo ratusz gminy jest monitorowany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 września 2014r. o 6:40
To trzeba zgłaszać obrazu takie rzeczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 września 2014r. o 8:50
~ napisał(a): To trzeba zgłaszać obrazu takie rzeczy




"Gadał dziad do "obrazu" ;) :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też szczupła niezalogowany
16 września 2014r. o 12:14
~ napisał(a):
~Anonim napisał(a): Prosze Sami lekarze Tutaj ! Juz anoreksje zdjagnozowali ... Zal mi was ludzie...




Tobie też by należało "zdjagnolizować" :P Co cię tak dziwi? Jak sie ma 170 wzrostu to waga 40 -stu z małym haczykiem kg jest stanowczo za niska,obozów zagłady nie ma juz w tym kraju więc co innego jak nie anoreksja od razu do głowy przychodzi?


A może bieda ? Wiele osób w naszych okolicach żyje w skrajnej biedzie i po prostu nie dojada.
Nie wmawiajcie komuś choroby. A nawet jeżeli cierpi na zaburzenia odżywiania, to nie trzeba jej tego mówić. To tak jakby łysemu powiedzieć, że mu włosy wypadły. Sam chyba widzi i wie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~święty niezalogowany
16 września 2014r. o 12:54
~NC napisał(a): Nie jestem do końca pewna czy to akurat ona ale ....... szłam dziś w Nowogrodźcu do bankomatu to było po 13 godz. Idę i patrze ktoś siedzi na ławce koło gminy ,przykuło to moja uwagę bo Nc jest małym miastem i widać czy ktoś jest stąd czy też nie . Wydaje mi się ,że to siedziała ta dziewczyna i jakimś chłopakiem. Jeśli to mogłoby w czymś pomóc , jest taka możliwość ,zeby sprawdzić monitoring bo ratusz gminy jest monitorowany .
ja mieszkam 42 l w Nowogrodzcu i gdy wyjdę na ul to wydaje mi się że wszyscy są przyjezdni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 września 2014r. o 12:59
~święty napisał(a):
~NC napisał(a): Nie jestem do końca pewna czy to akurat ona ale ....... szłam dziś w Nowogrodźcu do bankomatu to było po 13 godz. Idę i patrze ktoś siedzi na ławce koło gminy ,przykuło to moja uwagę bo Nc jest małym miastem i widać czy ktoś jest stąd czy też nie . Wydaje mi się ,że to siedziała ta dziewczyna i jakimś chłopakiem. Jeśli to mogłoby w czymś pomóc , jest taka możliwość ,zeby sprawdzić monitoring bo ratusz gminy jest monitorowany .
ja mieszkam 42 l w Nowogrodzcu i gdy wyjdę na ul to wydaje mi się że wszyscy są przyjezdni.
TO NIE PIJ NALEWEK OD RANA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~święty niezalogowany
16 września 2014r. o 13:06
~ napisał(a):
~święty napisał(a):
~NC napisał(a): Nie jestem do końca pewna czy to akurat ona ale ....... szłam dziś w Nowogrodźcu do bankomatu to było po 13 godz. Idę i patrze ktoś siedzi na ławce koło gminy ,przykuło to moja uwagę bo Nc jest małym miastem i widać czy ktoś jest stąd czy też nie . Wydaje mi się ,że to siedziała ta dziewczyna i jakimś chłopakiem. Jeśli to mogłoby w czymś pomóc , jest taka możliwość ,zeby sprawdzić monitoring bo ratusz gminy jest monitorowany .
ja mieszkam 42 l w Nowogrodzcu i gdy wyjdę na ul to wydaje mi się że wszyscy są przyjezdni.
TO NIE PIJ NALEWEK OD RANA
4 rowery się odnalazły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego