Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policja poszukuje zaginionej dwudziestolatki
211
skorn
16 września 2014r. o 23:41
Nie tak straszne jak być grubasem bez mózgu.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2014r. o 10:32
skorn napisał(a): Nie tak straszne jak być grubasem bez mózgu.

i w dodatku zakompleksionym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
17 września 2014r. o 10:36
wydaje mi się że gdzieś ją widziałem,ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2014r. o 19:44
~ napisał(a):
skorn napisał(a): Nie tak straszne jak być grubasem bez mózgu.

i w dodatku zakompleksionym
Czy to ważne? On gruby bez mózgu. Ona z mózgiem, ale sama kość. Najważniejsze, żeby się znalazła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bozenka niezalogowany
21 września 2014r. o 13:39
Czy są jakieś nowe informacje na temat Oli?znalazla się?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~. niezalogowany
22 września 2014r. o 12:52
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marta niezalogowany
22 września 2014r. o 18:09
Cóz za banda idealnych wagowo się zebrała. Ja ważę czasami nawet 43 kilo przy wzroście 163 i w zyciu anoreksji nie miałam puste łby. Szkoda, że nie mozna waszych cudnych ciałek oraz twarzy zobaczyć żeby wiedzieć jak wyglada ten komentujacy ideał. Przepraszam za kolejny off top ale podnieśli mi ciśnienie. Mam nadzieję, że Ola szybko sie odnajdzie cała i zdrowa i nie uciekła z powodu takich złosliwych ludzi jak komentujący w wątku.
Pomyśleliscie jak ta dziewczyna moze się czuc jak czyta wasze komentarze? Może ma depresję? Myślcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
22 września 2014r. o 18:12
~marta napisał(a): Cóz za banda idealnych wagowo się zebrała. Ja ważę czasami nawet 43 kilo przy wzroście 163 i w zyciu anoreksji nie miałam puste łby. Szkoda, że nie mozna waszych cudnych ciałek oraz twarzy zobaczyć żeby wiedzieć jak wyglada ten komentujacy ideał. Przepraszam za kolejny off top ale podnieśli mi ciśnienie. Mam nadzieję, że Ola szybko sie odnajdzie cała i zdrowa i nie uciekła z powodu takich złosliwych ludzi jak komentujący w wątku.
Pomyśleliscie jak ta dziewczyna moze się czuc jak czyta wasze komentarze? Może ma depresję? Myślcie.


Czytaj do końca całą informację to będziesz wiedziała ,że Ola się znalazła:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza