Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjant wjechał w tył radiowozu
~ niezalogowany
18 września 2014r. o 12:51
Ja mam pomysł, złóżmy zbiorowe doniesienie do Komendanta Głównego Policji, niech zbada tą sprawę dokładnie prokuratura!Nagłośnijmy tę sprawę w telewizji. Bo skoro to była tylko kolizja to dlaczego policjanci są na zwolnieniu aż tak długo. Tu nie chodzi tylko o tzw. szyje ale to jest WYPADEK W PRACY! Oszustwo i wyłudzenie odszkodowania!!! Chyba już wystarczy tego, co w tym bolesławieckim kur... dołku się wyprawia. A tu zaraz zrobią akcję stokrotka w ramach poprawy bezpieczeństwa. co za kurest...... i chamstwo brak słów!!!! mam nadzieję że całą trójkę wywalą z pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2014r. o 13:04
~ napisał(a): Ja mam pomysł, złóżmy zbiorowe doniesienie do Komendanta Głównego Policji, niech zbada tą sprawę dokładnie prokuratura!Nagłośnijmy tę sprawę w telewizji. Bo skoro to była tylko kolizja to dlaczego policjanci są na zwolnieniu aż tak długo. Tu nie chodzi tylko o tzw. szyje ale to jest WYPADEK W PRACY! Oszustwo i wyłudzenie odszkodowania!!! Chyba już wystarczy tego, co w tym bolesławieckim kur... dołku się wyprawia. A tu zaraz zrobią akcję stokrotka w ramach poprawy bezpieczeństwa. co za kurest...... i chamstwo brak słów!!!! mam nadzieję że całą trójkę wywalą z pracy.


Ja dzisiaj po pracy skontaktuje sie z oddziałem kontroli wewnętrznej Komendy głównej policji, oni lubią takie sprawy, wiec mysle, ze się tym zajmą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
18 września 2014r. o 14:18
niech przy okazji urząd miar i wag sprawdzi poprawność działania radarów ręcznych bo coś mi się wydaje że żle wskazują,bo fotoradary to Emil wytępi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2014r. o 16:39
Czytając te Wasze wypowiedzi zastanawiam się na jakim świecie żyjecie.. Czy nigdy Wam nie zdarzyło się wykorzystać swojej pracy, swoich znajomości do czegoś? Mało to razy widzi się całe rodziny pracujące w urzędach, biurach itd. bo mamusia, tatuś czy babcia pomogli stołek załatwić.. Czy to nie jest również wykorzystanie swojej pozycji, stanowiska.. Czy wtedy też sprawy chcecie zgłaszać do tv czy dochodzić sprawiedliwości? :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3894
#renegat nieaktywny
18 września 2014r. o 18:23
~ napisał(a): skoro to była tylko kolizja to dlaczego policjanci są na zwolnieniu aż tak długo

dlatego że chorobowe mają 100% płatne, i odszkodowanie za szyje przy okazji można wytargać !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stachu niezalogowany
18 września 2014r. o 20:09
~ napisał(a):
Ja dzisiaj po pracy skontaktuje sie z oddziałem kontroli wewnętrznej Komendy głównej policji, oni lubią takie sprawy, wiec mysle, ze się tym zajmą

No i co skontaktowałeś się czy nie miałeś dzisiej czasu :D Pewnie jeszcze dzisiej przyleco chelikopterem i będo badać... twojo głupote :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2014r. o 20:21
Były policjant nie pisz głupot bo to sie kupy nie trzyma. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel niezalogowany
19 września 2014r. o 11:40
czy znajdzie się jakiś szczery Policjant z BC który powie dlaczego sprawca Policjant został ukarany jedynie pouczeniem, gdy każdy zwykły obywatel za to dostaje mandat i punkty oraz dlaczego nie potraktowano tego jako wypadku, skoro Policjanci mają aż miesiąc chorobowego?

tyli kandydatów na różne funkcje w mieście pisze na forum, może któryś spróbuje coś konkretnego zrobic w tej spraie, a nie tylko obiecywać gruszki na wierzbie? to jest chyba kwestia naszego bezpieczeństwa, a przed wszystkim sprawdzenia czy chronia nas porządni funkcjonariusze.

i na koniec, czy redakcja portalu, tkóra zamiesciła informację coś więcej ustalała?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza