Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wadliwa piła spalinowa z Mrówki

~Artur niezalogowany
17 września 2014r. o 19:46
Jeśli chodzi o firmę NAC to nie jest taka najgorsza. Swoją piłę kupiłem 3 lata temu i nie mam z nią żadnych problemów. A ciąłem nią nawet bloczki z suporeksu na budowie. Pył też jej nie uszkodził. Nie jest to zły towar. a części kosztują grosze. A do tych lepszych marek?
Co do reklamacji to muszą Ci uwzględnić. Takie jest Twoje prawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8507
#aga2 nieaktywny
17 września 2014r. o 20:11
~Michał napisał(a): Masz kartę gwarancyjną więc reklamuj tak często aż usuną usterkę.

Na karcie gwarancyjnej jest naprawa do pięciu razy jak piła została dziś po raz drugi zawieziona do Mrówki to pracownik powiedział do mojego taty co by Pan chciał za te pieniądze widocznie jest to taka wada tych pił :| i z wielką łaską uwzględnił drugą i na to wygląda ostatnią reklamację
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zynio niezalogowany
17 września 2014r. o 20:29
sprzedawcę obowiązują pewne normy, zachowania w stosunku
do klienta;
1,klient ma zawsze racje
2,jeżeli klient nie ma racji patrz punkt pierwszy
3,jeżeli w dalszym ciągu uważasz, że klient nie ma racji
nie nadajesz się do handlu
to sprzedawca zawarł umowę z producent a klient kupują towar
zawarł umowę ze sprzedawcą to samo dotyczy np.artykuły spożywcze jak inne i w interesie sprzedawcy jest aby klient
wychodząc ze sklepu miał wrażenie ,że zrobił zakup swojego życia
MUSI UZNAĆ REKLAMACJĘ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8507
#aga2 nieaktywny
17 września 2014r. o 22:13
Będę na bieżąco zdawać relację jak to postępuje ale na razie wiem jedno z daleka omijać mrówkę w zakupach takich i innych urządzeń !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2014r. o 22:34
Aga nie mów hop. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8507
#aga2 nieaktywny
17 września 2014r. o 22:45
~ napisał(a): Aga nie mów hop. ;)

zobaczysz że przeskoczę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2014r. o 22:51
Aga wiesz jak mówią ,wyżej D się nie da . ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2014r. o 22:45
http://prawo.money.pl/bazy-teleadresowe/rzecznicy-konsumentow/powiatowy;rzecznik;konsumentow,boleslawiec,rzecznik;konsumenta,1,1.html
i wszystko jasne :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.