Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kilińskiego-brak monitoringu, a ...

~Kama 48 niezalogowany
17 września 2014r. o 15:21
... , Kilińskiego-brak monitoringu, a ... , złodzieje, oszuści w policyjnych drelichach grasują!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2014r. o 22:45
Jaki brak wszystko wiadomo ,dzieki Tobie. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kama 48 niezalogowany
19 września 2014r. o 10:21
c. d.: ... jak wynika z danych, w niedługim czasie nastąpi rozstrzygniecie konkursu na „super filmiki” tj. te najświeższe tj. z 12.09. i te z przed roku tj. prawie z przed roku. Temperatura wzrasta, zbliżamy się do mety tj. ogłoszenia werdyktu. Dołączenie nowych prac jest mile widziane.

Dot. : 09-12 19:25:21
Kilińskiego = dzisiaj godz. 18.25 = osiedle Kilińskiego 4b/15. ... fajna sprawa, zdarzyć może tylko na ul. j.w. Dzisiaj mój "dobry, a może nawet bardzo?"znajomy tj. powiedzmy, wolę mieszkaniec osiedlowy, choć może ukryty wielbiciel, czekał przyczajony na mnie w bramie 4b i próbował z ukrycia mnie "kamerować". Widząc to i aby mu sytuację ułatwić, zatrzymałem się i pozwoliłem mu na to co zamierzał i z czym tak bardzo chciał się ukryć. Nagrał co chciał i chyba się zdenerwował? Odpowiedzi na pytania mu jakoś nie wychodziły! Dlaczego, przecież dostał to co chciał? Ostrzegam, jestem nie strawny i nie fotogeniczny, mogę być powodem nocnych koszmarów ew. niestrawności! A poważnie myślę że, ktoś ... !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zaciekawiony niezalogowany
19 września 2014r. o 10:38
też mam chorych inaczej sąsiadów ale ich olewam
jak ktoś wali w kulki i bawi się w przebieranke to zgłoś na policje , najlepiej idz do Komendanta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kosi niezalogowany
19 września 2014r. o 11:07
kama 48 = dziadku z Kilińskiego 6b = Proszę przestać robić z siebie pośmiewisko, cała ulica się boi że dostanie wezwanie na policje w celu złożenia wyjaśnień. Auto pojechało, jeśli policja nie dała rady wymierzyć sprawiedliwości to sam też nie podołasz, a tylko problemów możesz sobie narobić bo przekroczysz nieświadomie jakiś przepis. wszyscy chcą mieć święty spokój, myślę nawet, że Pan też.
Monitoring jest potrzebny, z uwagi na to, że giną auta, a nie dlatego, żeby Pan mógł ścigać Bogu ducha winnych sąsiadów z bloku nr 4. Poza tym, z tego co widać to Pan zagląda po autach
Administrator może śmiało zamykać ten wątek i od razu inne śmieszne z Kilińskiego też, bo to istny kabaret.
Pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zośka niezalogowany
19 września 2014r. o 11:40
~zaciekawiony napisał(a): też mam chorych inaczej sąsiadów ale ich olewam
jak ktoś wali w kulki i bawi się w przebieranke to zgłoś na policje , najlepiej idz do Komendanta

ten człowiek już był wszędzie....doszedł do wniosku ,że sąsiedzi ukradli mu samochód...wbił sobie to do głowy i tego się trzyma :D Kama a Ty wiesz ,że jednej z osób z osób które oskarżasz też kilka lat temu skradziono samochód z pod klatki 4 .Czyżby sam sobie ukradł :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kama 48 niezalogowany
20 września 2014r. o 13:15
... , kto tu mówi o skradzionym aucie? Chodzi wyłącznie o "prace chałupnicze", które zostaną ocenione w najbliższym czasie tj te "gorące" z tego roku i z ubiegłego, przede wszystkim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
20 września 2014r. o 14:10
pomyliły nam się tematy które zakładasz w pijackim amoku :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.