Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

badania w ciąży

~ciekawska niezalogowany
1 października 2014r. o 9:03
Witam wszystkich. Czy ktoś orientuje się jaki jest koszt badań w ciąży tych pierwszych? Chodzi mi o chumed i laboratorium w szpitalu. Oczywiście badania prywatne. Z góry dziękuję za odpowiedź :) pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
1 października 2014r. o 11:26
rok temu robiłam w FONS VITAE koszt to 190 zl.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agata niezalogowany
1 października 2014r. o 11:40
Najtaniej jest w przychodni na Karola Miarki koszt ok 120zl ponad rok temu,Chumed ma strasznie drogo :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przyszla mama niezalogowany
1 października 2014r. o 11:55
Ją robiłam przy szpitalu w czerwcu krew, mocz, cukier, grupa krwi i jeszcze coś to placilam jakoś koło 120 zl i za drugie też wyszło podobnie. Z tego co słyszałam to chyba tam jest najtaniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2014r. o 13:57
Przy szpitalu Najdrożej! Przykładowo zwykły mocz: szpital 10,50 Karola Miarki: 5zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
1 października 2014r. o 14:06
ja robiłam zawsze w stomadencie i np beta hcg tam22zł,w poniedziałek poszłam na jeleniogorska i zapłaciłam za bete 30,50zł. to się zdziwilam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA niezalogowany
1 października 2014r. o 16:04
Jeśli macie normalnego lekarza pierwszego kontaktu to bez problemu wypisze skierowanie na badania, ja płaciłam tylko za pierwsze bo nie wiedzialam a później to już ze skierowaniem :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
1 października 2014r. o 16:51
to ile zaplacisz zalezy od tego na ile badan skieruje Cie Twoj lekarz prowadzacy ale patrzac na mnie i na moja kolezanke chodzimy do roznych lekarzy ona robila wyniki przy szpitalu ja na karola miarki ona zaplacila okolo 190 a ja okolo 215 ale na pewno nie bylo to 120 zl za pierwsze badania gdzie jest toksoplazmoza rozyczka itp itd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza