Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kto głosuje na Piotra Żaka?

41
#jegomosc nieaktywny
13 października 2014r. o 11:01
~ napisał(a): "Kto głosuje na Piotra Żaka?" - ludzie ktorym nie przeszkadza grabiaca od lat polske klika platformersow. normalni polacy nie glosuja na te same partie od 25 lat. normalni polacy chca normalnego panstwa, a PO to przeciwienstwo normalnosci, podobnie jak sld i pis zreszta. TYLKO KNP!


Problem w tym że KNP nie wystawia kandydata na prezydenta.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2014r. o 12:29
jegomosc napisał(a):
~ napisał(a): "Kto głosuje na Piotra Żaka?" - ludzie ktorym nie przeszkadza grabiaca od lat polske klika platformersow. normalni polacy nie glosuja na te same partie od 25 lat. normalni polacy chca normalnego panstwa, a PO to przeciwienstwo normalnosci, podobnie jak sld i pis zreszta. TYLKO KNP!


Problem w tym że KNP nie wystawia kandydata na prezydenta.


to nie ma znaczenia. lepiej oddac glos na bolka i lolka albo tole niz na kogokolwiek zwiazanego z PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2014r. o 17:05
Ja na pana Żaka na pewno nie zagłosuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~swojak niezalogowany
13 października 2014r. o 20:08
Dobry kandydat -szkoda że nie nauczyciel z wyższym wykształceniem. Teraz jest sztuką być bez w/w wykształcenia. POrażka i tyle .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12786
#Piotr Żak nieaktywny
13 października 2014r. o 22:41
Gwoli ścisłości podaję swoje wykształcenie :
Magister inżynier architekt. Mam także uprawnienia konserwatorskie oraz studia podyplomowe z zakresu urbanistyki. Prowadzę biuro architektoniczne.
Nagroda Ministra Infrastruktury i Budownictwa i Towarzystwa Urbanistów Polskich z najlepiej zrealizowany projekt rewitalizacji przestrzeni miejskiej w Kraju.Można? Można.

www.piotrzak.boleslawiec.pl, FACEBOOK- www.facebook.com/architektpiotrzak,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 października 2014r. o 22:56
Piotr Żak napisał(a): Gwoli ścisłości podaję swoje wykształcenie :
Magister inżynier architekt. Mam także uprawnienia konserwatorskie oraz studia podyplomowe z zakresu urbanistyki. Prowadzę biuro architektoniczne.
Nagroda Ministra Infrastruktury i Budownictwa i Towarzystwa Urbanistów Polskich z najlepiej zrealizowany projekt rewitalizacji przestrzeni miejskiej w Kraju.Można? Można.


Piotrze , i z takimi mocnymi referencjami popierasz PO ?
Kiedyś owszem .Ale teraz Ty przedsiębiorca ?
A może sam sobie jeszcze oko wydłubiesz ? Szanuję Cię ale takiego kroku nie rozumie.

Czy aż tak można przesiąknąć państwem aby zatracić instynkt samozachowawczy ?
Przecież oni Cie wystawili jak przysłowiowego słupa .Wilki skryte w baranich kożuszkach.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2014r. o 23:01
PanM napisał(a): ...
Piotrze , i z takimi mocnymi referencjami popierasz PO ?
...
Przecież oni Cie wystawili jak przysłowiowego słupa .Wilki skryte w baranich kożuszkach.


To dokładnie wystawili go tak jak ciebie, tyle że Piotr ma przynajmniej jakieś przyzwoite kwalifikacje. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do p. Piotra niezalogowany
13 października 2014r. o 23:01
A ja nie mogę uwierzyć jak taki facet jak p. Piotr może w ogóle znać się i to jeszcze per Ty z takim kimś jak PanM... Może jesteście siebie warci? W takim razie zawiodłem się na panu p. Piotrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.