Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wielopokoleniowy plac zabaw
~Ania81 niezalogowany
6 października 2014r. o 0:25
Mi też się podoba...........mój szkrab będzie miał gdzie się bawić.........
:)

Więcej takich placów zabaw............. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2014r. o 2:47
~ napisał(a): A mi sie podoba
Jak moje dziecko bedzie moglo sie pobawic a ja w tym czasie dla zabawy i sprawdzenia samego siebie bede mogl sie podciagac i na jakims tam sprzecie sprawdzic swoja kondycje to jestem jak najbardziej na TAK


Bo jesteś głupia egoistyczna c***a! Park zabaw dla swego szkraba masz 300 m dalej. A dzieci z okolic Jana Pawła nie maja takiego placu - całe wielkie osiedle! I nie trzeba NISZCZYĆ parku!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2014r. o 3:10
Ponoć na terenie obecnego parku znajdował się kiedyś cmentarz.Pozostały po nim kaplica i dom grabarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2014r. o 8:02
~Ania81 napisał(a): Mi też się podoba...........mój szkrab będzie miał gdzie się bawić.........
:)

Więcej takich placów zabaw............. :)


Więc szoruj parę metrów dalej na plac obok!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miasto ma za dużo pieniędzy ? niezalogowany
6 października 2014r. o 8:28
Miasto wydaje miliony na kolejny plac zabaw demontując istniejący sprzęt ? Miasto nie ma funduszy na utwardzenie i oświetlenie zwykłych ulic miejskich o które wnioskują od dawna mieszkańcy, które są podstawą funkcjonowania, a "wywala w błoto" pieniądze na odnowienie placu zabaw, który funkcjonuje, pomimo podobnego placu zabaw nieopodal.Coś tu jest nie tak. Ktoś, kto podejmuje decyzje marnotrawi publiczne pieniądze i powinien za to odpowiedzieć. Poza tym tak znaczna kwota "na zbytki" powinna być wydawana w oparciu o referendum organizowane przy okazji jakichś wyborów (nie osobno, bo generuje koszty). Co np. z ulicą Zieloną ? Kiedy zostanie tam zamontowana choć jedna latarnia, kiedy powstanie droga - z kostki lub asfaltu ? Kiedy powstanie zwyczajny chodnik, pozwalający na bezpieczne dojście dzieci do szkoły ? Nie ma pieniędzy ? A po co nam kolejny plac zabaw ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2014r. o 9:08
Ode mnie czerwona kartka dla Prezydenta Miasta za takie decyzje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bb niezalogowany
6 października 2014r. o 9:54
~Justyś napisał(a): Totalna durnota !!!!!! Jest plac zabaw przy ul. Łukasiewicza , też duże pieniądze zostały wydane na ostatni remont i w jakim celu ... tuż obok robić drugi plac zabaw za takie olbrzymie pieniądze !!!!!!!
A piękny park przy ul.Zgorzeleckiej ma 2 ! /słownie 2 ławki/ !!!! i chyba jeden kubeł na śmieci. Skandal!
nie no jasne zróbmy żulom ławeczki i daszki żeby nie musieli iść aż do centrum koło krytych basenów na swoje ławeczki....!taka prawda po co nam parki z ławeczkami!kto tam siedzi?żulernia!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2014r. o 10:44
tak ,kwękam bo moje dzieci już są za duże na plac zabaw, a gdy były małe takiego pięknego placu nie było tam, nie wiem dlaczego!!??

Fajne rozumowanie i argumentacja.
Jak nie było kiedyś to niepotrzebny teraz. A może wnuki skorzystają?
Najlepiej nic nie robić i pozostawić największy park-kupczylnie - dla piesków - w mieście takim jakim jest.
Pewnie jakąś biedronkę lub inną stonkę typu Orka II wybudować?[

co za egoiści tylko o sobie...jak moje dzieci były małe to nie miały takiego placu.....a to znaczy ze inne tez nie muszą już mieć....masakra takich egoistów już dawno powinni odstrzelić :) Pomyśl jeden z drugim egoisto, że twoje wnuki czy prawnuki chętnie się tu pobawią...a ty ze swoimi plotkarami kumplami posiedzisz chętnie na ławeczce pilnując swe pociechy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima