Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kancelarie odszkodowawcze na portalach

~czytelnik portali niezalogowany
5 października 2014r. o 14:37
Ostatnio pojawiło się na bolesławieckich portalach wiele artykułów tzn sponsorowanych de facto reklamujących kancelarie odszkodowawcze, które to działają z szacunku do człowieka lub też nie pobierają wynagrodzenia. Chcąc, ale bardziej nie chcąc muszę to oglądać, bo znajduje się to w artykułach na stronie głównej. Czy nie można ograniczyć takich rzeczy do reklam, bannerów reklamowych żeby tylko osoby tym zainteresowane sobie to czytały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kazimierz niezalogowany
6 października 2014r. o 10:18
osobiście nie podoba mi się, że takie reklamy, bo w sumie są to reklamy, jestem zmuszony oglądać na czołówce portalu, bo otwieram stronę to i tak mi się to pokazuje, a ja nie chcę tego ogladać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
6 października 2014r. o 10:30
~czytelnik portali napisał(a): ... Czy nie można ograniczyć takich rzeczy do reklam, bannerów reklamowych żeby tylko osoby tym zainteresowane sobie to czytały.


Bez przesady.
Nawet ja nie czytam wszystkiego :)
I tylko na jednym portalu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
6 października 2014r. o 10:43
Co ciekawe konkurencyjny portal, który tak chętnie krytykuje innych za literówki, "zapomina" oznaczyć teksty dotyczące tych kancelarii wyraźnym oznaczeniem, że jest to reklama lub tekst sponsorowany a tego wymaga prawo prasowe. Bolec jakoś takiego problemu nie ma.

www..../boleslawiec/wiadomosc/d31/prawo-do-szacunku-dolnoslaskie-centrum-prawne

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rosomak niezalogowany
6 października 2014r. o 11:08
zabawne jest to jak zachęcają na maxa klientów, że to bez wynagrodzenia, że to z miłości czy tam szacunku. Można odnieść wrażenia, że nie chodzi im o zarabianie kasiory. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rozsądny niezalogowany
6 października 2014r. o 12:11
skoro to artykuły sponsorowane, to na pewno będą się ukazywać i żadne "krzyki i płacze" nie przeszkodzą w ich publikacji, choć osobiście nie czytam takich tekstów tworzonych z miłości do mnie, a raczej do moich pieniędzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wielbiciel niezalogowany
6 października 2014r. o 12:17
a mi to nie przeszkadza, kiedyś miałem sprawy prawne i korzystałem z biura RONIN, co znajduje się na Mickiewicza 12, bardzo fajnie załawtwili sprawe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
7 października 2014r. o 14:27
słowo się rzekło no i znowu reklama kancelarii na portalu, tym razem "bez wynagrodzenia", a kto zapłaci koszty przegranej sprawy; koszty sądowe i koszty procesowe czyli koszty prawnika strony przeciwnej. Wszystkie te koszty płaci bowiem strona przegrywająca. Tego może uzbierać się na wiele tysięcy. Jak nie zapłacimy, windykacja komornicza. Nie wszyscy o tym wiedzą , warto o tym także wspomnieć. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza