Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PORÓD RODZINNY

~ niezalogowany
10 października 2014r. o 12:13
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Ciota uważa, że poród jest obrzydliwy a prawdziwy facet, że jest ciężki. Frajer się gapi na krocze a prawdziwy facet patrzy kobiecie w oczy i jej dopinguje.


Brawo! I koniec tematu!!

Znam takich co byli przy porodzie, chodzą chętnie na zakupy, kupują podpaski dla swoich kobiet. I fakt ta grupa ludzi jest zniewieściała i pod pantoflem.


Rozumiem, że Twoim zdaniem męski jest ten, kto każe kobiecie samej targać zakupy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2014r. o 12:17
~# napisał(a):
~PATRYCJA napisał(a):
~ona napisał(a): To po co zachodzicie w ciążę skoro dla was to odrażające obrzydliwe i takie straszne ??? Jestem ciekawa ile macie lat ze jesteście takie słabe emocjonalnie ? Kobieta została stworzona do tego by wydać dziecko na świat .ja mam 21lat rodziłam mając niecałe 20 i mimo ogromnego bólu i przerażenia urodziłam córeczkę była czysta nie miała żadnej mazi jak to opisała pani wyżej ale to może zależy od wód moje były czysciutkie męczyłam się 11godzin ale gdy wyszłammała ze mnie byłam szczęśliwa i nie nazwała bym swojego dziecka wtedy płodem w mazi tylko właśnie Cudem bo po tylu godzinach mękki stał się cud i mój mężczyzna był przyniesie od początku do końca i nie było to dla niego okropne wręcz przeciwnie był szczęśliwy ze mógł być wtedy ze mną i mi tym pomógł wsparciem
własnie widac po twej wypowiedzi ze jestes młodziutka,ja mam 31 lat rodziłam 3 lata temu i co ma ciąża i macierzynstwo do tego że ktos uważa ze poród jest ohyda?Zadałas pytanie po co zachodzisz w ciaze jak nie znosisz porodu.Jak to po co?Bo chciałam miec dziecko a skutek uboczny i najwieksza ohyda czyli jego wydanie na swiat to druga kwestia niestety nie unikniona ale to nie zmienia faktu ze dla mnie obrzydliwa:)i tyle.


I co z tego, ze miałaś więcej lat jak rodziłaś... Znam kobiety, które mimo wieku nie wykazują się za zbyt mądrością życia..ja na Twoim miejscu wstydziłabym się pisać takie rzeczy na forum. Jak kobieta jest dojrzała by zdecydować się na dziecko to powinna i być dojrzała by rodzić. Jak uprawiasz SEX ze swoim partnerem to też uważasz to za ohydę??? Przecież to też te ohydne krocze. Po prostu słaba jednostka, która będzie upamiętniać pół życia jaki to poród jest ble i jak ją bolało.




Nie obraź się ,ale twój wpis jest po prostu głupiutki aż boli.Panie ,które nie zachwycaja się wygladem porodu sa po prostu inteligentne,madre i z normalnym poczuciem estetyki,pragnienie dziecka,zajście w ciążę to zupełnie inna kwestia niż poród,samo wydalanie dziecka na świat jest paskudne i lepiej tego nie widzieć,[tu wyrazy uznania dla lekarzy i położnych,ze musza TO ogladac,ale oni sa do tego powołani],reszta nie musi i błagam nie róbcie z siebie tak zwanych "słodkich idiotek",nie wmawiajcie sobie jakichs "cudów",to bzdura,i fałsz.Kocham swoje dzieci nad życie ale uważam i zawsze uwazałam ,czy miałam lat 15,20,czy 30,ze poród jest ohydny i zawsze myslałam dlaczego nie mógł ten "cud" wyglądać tak ,zeby zasługiwał na to miano?

Poród może nie zrażać i nie przerażać tylko te kobiety ,które mają zdrowie i podejście do tego takie jakie mają zwierzęta żyjące dziko,bo juz udomowione wymagają troskliwego zajecia się nimi podczas porodu,podobno coś w tym jest ,powrót do natury i takie tam podobne sprawy,mozna obejrzec w necie jak jedna taka rodzi w potoku na łonie natury,faktycznie idzie jej to jak dzikiemu zwierzowi,ale czy sa i ile jest tak zdrowych i silnych kobiet? Dla mnie i tak to obrzydliwość i ohyda najwyzszej klasy bo ona robi to na oczach dzieci w różnym wieku, moge zrozumieć,że chce to zrobic tak jak robiły to dzikuski ale ,zeby na oczach róznych członków rodziny w tym dzieci to to już nie powrót do natury ale trąci jakimś wypaczeniem czy zboczeniem.A tak nawiasem mówiąc to jedna znajoma kobieta mówiła ,ze dla niej poród to mniej niz splunięcie ,rozumiem ,ze taka moze się porodem zachwycać i moze się jej podobać,sa baby co ich nie boli i rodza w kilka sekund ,to normalne ,ze dla nich to cud i moga sobie ćwierkać ile chca jakie to cudowne przeżycie,i były by niewdzięcznicami gdyby nie ćwierkały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2014r. o 12:22
~ napisał(a): To fajnie tylko nie każdy facet chce oglądać swoją "maskotkę":)
w takiej sytuacji, nie ma co ukrywać.
Każdy poród wygląda inaczej, czasami kobieta narobi pod siebie, posika się, pierdnie.
Czy chcecie aby wasz facet widział to?
Uwierzcie mi po czymś takim facet może mieć wstręt do "maskotki":) i może polubić inną maskotkę:P
Ja jestem za tym aby na czas finału wyjść, oczywiście do tego czasu pomagać kobiecie



Otóż to ,racje masz w całej rozciągłości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2014r. o 12:34
Panie, które zachwycają się porodem zachwycają się raczej tym momentem jak już tulą dziecko. To że opowiadają przebieg porodu jest też normalne, bo jest to jednak coś co przyżywamy niewiele razy w życiu, w dodatku jest inny niż u innych. Nie spotkałam żadnej matki (a większość moich znajomych nimi jest), która z obrzydzeniem mówiłaby o tym wydarzeniu. Wspominają raczej, że było ciężko, strasznie bolało lub coś w tym stylu ale nigdy z obrzydzeniem.


Nie porzygaj się jak będziesz smarkać... toż to takie ohydne gluty :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2014r. o 13:39
~ napisał(a): Panie, które zachwycają się porodem zachwycają się raczej tym momentem jak już tulą dziecko. To że opowiadają przebieg porodu jest też normalne, bo jest to jednak coś co przyżywamy niewiele razy w życiu, w dodatku jest inny niż u innych. Nie spotkałam żadnej matki (a większość moich znajomych nimi jest), która z obrzydzeniem mówiłaby o tym wydarzeniu. Wspominają raczej, że było ciężko, strasznie bolało lub coś w tym stylu ale nigdy z obrzydzeniem.


Nie porzygaj się jak będziesz smarkać... toż to takie ohydne gluty :/



A żebyś wiedziała, cała fizjologia choc konieczna jest paskudna,wszyscy tak uważają ,wstret ogarnia kazdego jeżeli chodzi o całą fizjologię łącznie ze smarkaniem,kałem ,moczem ,potem i wszelkimi innymi wydzielinami o których nie ma co pisać,ale niektórzy uparli się jak pewne urocze zreszta zwierzątka ,że nie ,że właśnie fajnie ,własnie powiem na złość ,że mi się to podoba,albo nic nie powiem,dajcie spokój ludzie ,trzeba nazywać rzeczy po imieniu i nie bać się szczerze mówić o tym co sie czuje,to jest normalne,tylko mówienie prawdy jest normalne a nie obwijanie w bawełnę,choc by kto nie wiem jaki wysiłek włozył we wmawianie ,że brzydkie jest ładne to daremny trud bo BRZYDOTA JEST BRZYDOTĄ , i pozostanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGNIESZKA niezalogowany
10 października 2014r. o 13:41
no to widzę co niektórzy się rozpisali :P a ja tylko zapytałam czy jest płatny ...to mój II poród przy I nie chciałam ,ale teraz sam Tatuś chce być ...jeżeli nie da rady to wyjdzie ;)dzięki za info moim zdaniem to indywidualna sprawa każdego po co pisać zbędnie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2014r. o 13:45
~AGNIESZKA napisał(a): no to widzę co niektórzy się rozpisali :P a ja tylko zapytałam czy jest płatny ...to mój II poród przy I nie chciałam ,ale teraz sam Tatuś chce być ...jeżeli nie da rady to wyjdzie ;)dzięki za info moim zdaniem to indywidualna sprawa każdego po co pisać zbędnie :D




Pewnie ,że indywidualna sprawa ,ale te wpisy pewnie mają na celu,żeby facet nie zobaczył za dużo,żeby w porę wyszedł jeżeli będzie miał dość,tylko czy zdąży [nie doznać urazu] ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Majka niezalogowany
10 października 2014r. o 21:19
Dla mnie również poród nie był ohydny, jak usilnie pewna "pani" próbuje wszystkim wmówic, tylko raczej straszny, bo normalnym jest ze boli okropnie, bo musi boleć. Urodziłam dwoje dzieci, mąż był ze mną przy obydwóch porodach i zarówno on jak i ja bardzo się z tego cieszę. Pomógł mi psychicznie, podnosił na duchu, dodawał otuchy, gdybym była sama z pewnością byłoby mi ciężej. Drugie dziecko rodziłam trzy miesiące temu na oddziale w Bc i bardzo sobie chwalę, zarówno położne, lekarzy jak i sam szpital. Poród rodzinny był darmowy, mąż musiał mieć tylko obuwie i ubranie na zmianę, a na szkołę rodzenia nie chodziłam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo