Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
O czym myśli i śni Agnieszka Sobierajska?
~WildChild niezalogowany
10 października 2014r. o 11:39
Ech...Majętny Stef...Ty nie czytaj takich artykułów, bo i tak ich nie rozumiesz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9346
Namaskar
11 października 2014r. o 16:55
~majętny Stef napisał(a): O czym myśli i śni? Ludzie w jej wieku przeważnie myślą o seksie bo mają duży popęd


( Padłam, jak to :| przeczytałam i postanowiłam odpowiedzieć młodzieżowym tekstem )

CHYBA TY !!

''najdłuższa noc ma na mecie zawsze świt''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
11 października 2014r. o 20:20
W sumie to na jednym z rysunków jest nagi męski tors:) Martwi mnie tylko jego otoczenie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2014r. o 21:25
Ktoś zapewne w dobrej intencji zlecił publikację z tego wydarzenia. Niestety widzę, że poziom niektórych wypowiedzi to już zupełnie inna półka intelektualna. Równie dobrze można byłoby wrzucić dobrą książkę do chlewu. Jeżeli Pan moderator ogranicza się tylko do usuwania brzydkich słów z postów to bardzo proszę zamknąć ten temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pan niezalogowany
12 października 2014r. o 10:39
Świetne prace - wielka przyszłość przed dziewczyną!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2014r. o 13:24
~pan napisał(a): Świetne prace - wielka przyszłość przed dziewczyną!



E tam,portret dziewczyny i koń ,wielkie nic,te butelki też się nie obronią,od razu widać niewyrobioną rękę ,zwłaszcza w ołówku,ale dziewczyna młodziutka ,życzę dalszego rozwoju,wszystko przed nią,jeżeli się postara,wiem ,że zaraz posypią się na mnie ogniste gromy w rodzaju ; "cwany przed klawiaturą,zazdrościsz ,bo tak nie potrafisz itp",jestem z branży i po prostu wyrażam swoje zdanie o tym co widzę[o tych pracach].
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2014r. o 20:12
~ napisał(a):
~pan napisał(a): Świetne prace - wielka przyszłość przed dziewczyną!



E tam,portret dziewczyny i koń ,wielkie nic,te butelki też się nie obronią,od razu widać niewyrobioną rękę ,zwłaszcza w ołówku,ale dziewczyna młodziutka ,życzę dalszego rozwoju,wszystko przed nią,jeżeli się postara,wiem ,że zaraz posypią się na mnie ogniste gromy w rodzaju ; "cwany przed klawiaturą,zazdrościsz ,bo tak nie potrafisz itp",jestem z branży i po prostu wyrażam swoje zdanie o tym co widzę[o tych pracach].



Nie potrafisz napisać kilku prostych zdań po polsku. Powiedz jaką „branżę” reprezentujesz, gdyż wstyd jej przynosisz. Jeżeli ewentualna kariera w „branży” miałaby zależeć od opinii analfabety to - uchowaj Panie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SK niezalogowany
12 października 2014r. o 22:30
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~pan napisał(a): Świetne prace - wielka przyszłość przed dziewczyną!



E tam,portret dziewczyny i koń ,wielkie nic,te butelki też się nie obronią,od razu widać niewyrobioną rękę ,zwłaszcza w ołówku,ale dziewczyna młodziutka ,życzę dalszego rozwoju,wszystko przed nią,jeżeli się postara,wiem ,że zaraz posypią się na mnie ogniste gromy w rodzaju ; "cwany przed klawiaturą,zazdrościsz ,bo tak nie potrafisz itp",jestem z branży i po prostu wyrażam swoje zdanie o tym co widzę[o tych pracach].



Nie potrafisz napisać kilku prostych zdań po polsku. Powiedz jaką „branżę” reprezentujesz, gdyż wstyd jej przynosisz. Jeżeli ewentualna kariera w „branży” miałaby zależeć od opinii analfabety to - uchowaj Panie.



Sam jesteś analfabetą,,co w moim wpisie nie jest "po polsku"? Zmień psychotropy bo to co bierzesz pozbawi cię resztek szarych komórek,jeżeli jakieś jeszcze posiadasz,w co należy wątpić,wyrażam swoją opinię o tych pracach,są złe i lepsze,to widać ,nie należy zamieszczać zdjęć ,a potem się wściekać ,że nie wszyscy będą zachwyceni.Jeśli chodzi o 'branżę" to typom reprezentującym buractwo,umiejącym tylko atakować wyzwiskami nie przedstawiam się.Możesz się nie wiem jak wściekać,uważam ,że prace są za słabe by mówić o wielkim talencie,można powiedzieć o zdolnościach ,które odpowiednio rozwinięte być może przyniosą korzystne efekty.Jeżeli nie potrafisz czytać "po polsku" to może jakiś kurs dla analfabetów ci się przyda. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza