Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowa siedziba starostwa
~A niezalogowany
10 października 2014r. o 19:39
Mam tylko jedno pytanie:
ile metrów kwadratowych biur było w starych budynkach a ile jest w nowym.
A co do okrąglaka; to zwykłe żarty. Jakiś podział urzędników na dobrych i lepszych czy tych którym się należy, a może by im lud nie przeszkadzał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~petentka niezalogowany
10 października 2014r. o 20:44
Wreszcie cywilizacja dotrze do Starostwa i będziemy obsługiwani w normalnych warunkach a co do wydatków to lepiej że coś wybudowali jak mieli by te pieniądze latami płacić Romulusowi za dzierżawę części wieżowca z tego co słyszałam to ponad 400tysięcy płacą dzierżawy rocznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malkontent niezalogowany
10 października 2014r. o 22:27
Proponuje przywrócic okraglakowi stara dobrą nazwę "Dom Partii" Chyba bedzie na czasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~___ niezalogowany
10 października 2014r. o 23:12
Tylko ciekawe gdzie MY wszyscy będziemy parkować ??? !!! Bo niewiele tam miejsca javascript:emoticon(';(')
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2014r. o 0:04
po raz pierwszy zgadzam się z panem M- senat starostwa i urząd prezydenta - do likwidacji, a całe PO na księżyc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
11 października 2014r. o 9:39
~ napisał(a): Pragnę zauważyć, że mimo iż Ratusz jest, a wieżowiec przy Piłsudskiego był - mega inwestycją - to urząd miasta, który zarządza tylko gminą miejską ciągle urzęduje w dwóch miejscach.
Planowanie, planowanie - wyobrażasz sobie jaki raban robiliby ratuszowi gdyby starostwo zaczęło budować a nie tylko remontować nową siedzibę? Przecież by ich - starostowych - rozjechali;(


To co piszesz potwierdza tylko to, ze zarowno w miescie jak i w powiecie rzadza ludzie bez wizji. Sa bardziej administratorami niz wizjonerami, ktorzy chca cos zmienic, wprowadzic innowacje, czasem podjac trudna decyzje, zeby wprowadzic cos nieszablonowego.


Dopisane 11.10.2014r. o godz. 09:39:

A boleslawianie boja sie zmienic tych ludzi.

Management is doing things right, while Leadership is doing the right things. Doing the right things is more important than doing things right.

Zarządzanie/administrowanie to robienie rzeczy dobrze, bycie liderem to robienie rzeczy dobrych/właściwych. Robienie rzeczy właściwych jest ważniejsze niż robienie rzeczy dobrze. ;)

W Bolesławcu mamy administratorow, a nie wizjonerow czy liderow, dlatego wyglada to tak jak wyglada. Boleslawiec moze i ladnie wyglada bo administrator odmalowal kamienice czy wyremontowal nowa siedzibe urzedu, ale ludziom wcale nie zyje sie lepiej ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roman realy sweet prezio niezalogowany
11 października 2014r. o 15:01
wow ty też umiać angielska!-it's wunderbar!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 października 2014r. o 15:51
~ napisał(a): Ale wjazdu dla niepełnosprawnych niema


z kim to ja się kiedyś założyłem o Reedsa Apple że podjazdu nie będzie :D
kurna wygrałem a nie wiem kto mi ''wisi'' browarka :D

na marginesie...zgodnie z prawem unijnym obiór tego budynku będzie NIELEGALNY!!!!!
co mi przyszło teraz do głowy?...kto wręczy a kto przyjmie''kopertę'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza