Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Licówki-kto z Was zakładał i gdzie?

~A.J.M niezalogowany
11 października 2014r. o 23:35
Jak w temacie.. ;) chciałam zapytać czy ktoś z Was zakładał licówki?
Chodzi mi o to,żebyście mi doradzili kto jest dobry ,kogo polecacie,czy jesteście zadowoleni?Może polecacie jakiegoś dentystę z poza Bolesławca?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ziku niezalogowany
12 października 2014r. o 8:56
przyłączam się do pytania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2014r. o 9:17
Robiłam na koronki u Koryckiej i po kilku latach jeden zaczął się chwiać(na zdjęciu okazało się że wkład był umieszczony za płytko)-poszłam szybko do Pietrzaka który stwierdził że nic nie można zrobić ;prócz nowej koronki(750zł)więc postanowiłam zasięgnąć porady innego lekarza bo ciężko na taki wydatek na już i trafiłam do B.Durynka który oczyścił zęba i zacementował i jakiś czas jeszcze posłuży więc w razie potrzeby jeszcze raz wybiorę tego lekarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
12 października 2014r. o 12:41
A wiesz że założenie licówek pełnoceramicznych na zęby które są widoczne podczas uśmiechu to koszt rzędu 30 tyś zł !!
Pewno masz kasiastego męża :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
12 października 2014r. o 12:44
Lepsze od licówek są tzw.CHIPSY
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111227/ZDROWIEIURODA010101/119941981
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A.J.M niezalogowany
12 października 2014r. o 16:13
Wiem,że jest drogo :/
Mi zależy na dwóch jedynkach ,które kiedyś podczas małego wypadku miałam naruszone,teraz się różnią kolorem od pozostałych,są martwe i chciałabym coś z nimi zrobić.Tak w ogóle to nie wiem nawet czy można na takie zęby założyć licówki.Dlatego piszę tutaj żebyście polecili mi dobrego,bardzo dobrego dentystę, do którego mogłabym się udać i wstępnie najpierw określić co i jak.
To są jedynki :) wiadomo,że zależy mi na ich wyglądzie,żebym potem jak koń nie wyglądała :D
Pozdrawiam!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2014r. o 18:22
ja robilam u dr Siarkowskiej wlasnie jedynki i wygladaja idealnie cena za 1 zeba 1450 zl ale warto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2014r. o 19:48
Jeśli są martwe to zrób koronki(700-800zł)za dwa zęby i wcale nie różnią się od pozostałych.Ja tak zrobiłam z jedynką i dwójką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza