Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiceprezes PiS w Bolesławcu
~Iza niezalogowany
13 października 2014r. o 20:52
Fakt, Sokole, patrząc z tej perspektywy, można było ten pragmatyzm gdzieś zagubić, ale ogólnej szczęśliwości nie ma i nigdy nie było, chyba że w raju ;)
Możliwe, że każdy inaczej ją definiuje.
Ja generalnie wolę możliwość wyborów, w mojej ocenie - mniejszego zła. Innej opcji jak na razie nie ma. Może kiedyś coś pyknie i zaskoczy :D
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 października 2014r. o 21:41
może? :)
na razie dobrej,spokojnej nocy Ci życzę :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 października 2014r. o 1:00
~nana napisał(a): Proponuję glosować na wszystkich oprócz; PIS, PO, SLD,TWÓJ RUCH, PSL(pływaków) Polska Razem, Solidarna Polska.
Pozostali, jeszcze u mnie nie podpadli, więc oddam na kogoś z nich swój głos.
Na Mikke też nie głosuję.

Jeśli głosować, to faktycznie tylko na kogoś, kto u władzy nie był. Problem przede wszystkim w tym, że Polacy chodzą na wybory i głosują raczej nie z powodów merytorycznych. Kolejna rzecz, że partie zdradzają swoje rzekome idee i programy.

Weźmy taką PO. Czy jak głosuję na tę partię, to jestem za podwyższeniem czy obniżeniem podatków? Przecież nie wiadomo, czego można się po tej bezideowej partii władzy spodziewać. W ciągu 7 lat Donald T. zmienił się z liberała w socjalistę. Ale przeciętnego Polaka to nie interesuje. Wystarczy mu wiara, że głosując na PO, wybiera postęp i chroni Polske przezd "faszyzmem" i już leci do urny. A że mu potem dopi*rdolą 30% vat i wiek emerytalny 80 lat? Po co przeprowadzac reformy, skoro głupiego Polaka można doić w nieskończoność?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12807
#sonek nieaktywny
14 października 2014r. o 8:43
Dajcie spokój. Nigdy bym na niego nie zagłosował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
14 października 2014r. o 17:30
falco napisał(a): może? :)

Może..., ale to w kontekście wyborów ogólnokrajowych i pobożnych życzeń :D . Choć proporcjonalne wybory z określonym progiem wyborczym dają fory dużym partiom, co skutecznie ogranicza możliwość wyboru.

A w lokalny prawdopodobnie zagłosuję na tych, co sprawnie będą rozwijać infrastrukturę i pozyskiwać środki na nią, aby była większa szansa na przyciągnięcie konkretniejszych inwestorów, którzy dadzą pracę i lepsze zarobki .

Pozdr. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2014r. o 17:45
o w takim razie ja widzę dla siebie tylko jednego kandydata

siebie :) bo...
sprawnie rozwijam swoją ''infrastrukturę''
równie sprawnie ''pozyskuję środki''
mam szansę na nowe ''inwestycje'' i większe zarobki... :D

w związku z tym w swoich 'lokalnych wyborach , wybiorę sam siebie... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
14 października 2014r. o 19:53
Dobre :D , zdradź tylko, Sokole, jaka to skala, konkretna ;)
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2014r. o 20:07
o tak! :)
ale o tym cicho szaaaa bo...
albo mnie zeżrą z zawiści :D
albo ''uprzejmie doniosą'' do US :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza