Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Langos

~Gość niezalogowany
20 października 2014r. o 19:23
Byłam dziś w Langosie pierwszy raz, w godzinach lunchu, aby zaspokoić mały głód...głód został zaspokojony na wiele godzin! Naprawdę warto odwiedzić to miejsce, ja na pewno będę tam wpadać częściej:) Za taką cenę najeść się do syta i to jeszcze czymś co nie jest typowym fast foodem, w końcu coś innego niż hamburgery i hot dogi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lasse A. niezalogowany
20 października 2014r. o 20:27
Hello!
Today i visited Lángos for the first time, and was absolutely amazed at how high quality the restaurant and food was. The inside of Lángos is very nicely done, with inspiration from traditional hungarian places - but in a overall modern look.
I would recommend everyone to go and try the "Kurczackowy zawijas na ostro" (i hope i spelled it correct) for 9zl. Super deal, will visit again! :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malkontent niezalogowany
20 października 2014r. o 21:15
Dziś byłem pierwszy raz zachęcony pozytywnymi opiniami w necie i ... naprawdę to jest bardzo smaczne.Jadłem węgierską chatę- czy jakos tak, cena atrakcyjna 9 zł. Wpadne jeszcze skosztować inne i te zawijane. Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 22:25
bartek23 napisał(a): Tokaja to tam raczej nigdy nie będzie nikt nie da koncesji kiedy lokal jest pod szkołą.


Mam tokaj w domu ,kupię pyszności w tym lokaliku na wynoś i zrobię sobie ucztę,można na wynos chyba?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~malkontent niezalogowany
20 października 2014r. o 22:44
widziałem ze taki chłopak brał na wynos w takich pudełkach podłuznych, ale nie wiem czy odgrzewane bedzie dobre, musisz zapytac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
20 października 2014r. o 23:02
Nigdy tego nie jadłem ale wygląda ciekawie i trzeba będzie spróbować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bart niezalogowany
23 października 2014r. o 20:30
powiem krotko-wielkomiejski klimat w Boleslawcu. lokal dosc maly,za to zrobiony stylowo i z klimatem. minimalistycznie zaprojektowane wnetrze jakich pelno na ulicach londynu czy berlina. wreszcie jest w miescie knajpa ktora nie wyglada jak zywcem przeniesiona z PRL'u. co do langoszy to jadlem je po raz pierwszy i napewno nie ostatni. nie pamietam kiedy ostatnio najadlem sie na 8zeta:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
23 października 2014r. o 21:48
Tak można na wynos. Brałem nawet za kartony mnie nie policzyli pomimo, że brałem klasycznego langosa za 5 zł :)

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.