Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kogo dzisiaj "dopadli" chwalcie się

~ niezalogowany
16 października 2014r. o 14:34
florek "przyjedź się"...tylko ostrożnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2014r. o 14:36
P.S Przepraszam ~frolek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
16 października 2014r. o 15:43
skorn napisał(a):
hemi napisał(a): filmik dla ciebie , który daje do zrozumienia

Ja nie twierdzę, że tak nie jest. Ja twierdzę, że to sprawa kierowcy, czy w razie zderzenia chce latać po aucie czy nie. Są lepsze sposoby edukacji niż mandaty.


mimo wszelkich akcji ludzie nie mogą zrozumieć że pasy ich ratują. nie było by co drugiej ofiary śmiertelnej gdyby zapinano zawsze pasy. jak myślisz ilu z nich zrobiło to świadomie ? 0.0001 % ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 października 2014r. o 20:06
~ napisał(a):
falco napisał(a): a ja wczoraj widziałem w Nowogrodzcu ''panów'' policjantów w srebrzystej Astrze i nie mieli zapiętych pasów :|
ja miałem... :)

Poczytaj kodeks, słuzby mundurowe nie muszą zapinac.[/c

mądrala :)
a napisałem że w ''srebrzystej Astrze''
ta Astra jest na ''cywilkach'' ale numeru nie napiszę :P
dlaczego?...bo właśnie dlatego że znam kodeks :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2014r. o 20:26
Ja z tymi kolorami nie mam problemu.poprostu ich nie widzę.interesują mnie tablice rejestracyjne ,jak widzę zaczynające się na H to inaczej się zachowuję,A tak poważnie jak to służby się kamuflują aby obywatela zzłupić. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
16 października 2014r. o 20:42
Ponoć żyjemy w wolnym kraju i jesteśmy wolni i czy ja będę zapinał pasy czy nie to jest moja sprawa czy chcę być bezpieczny czy nie moja wola i wara do moich decyzji wszystkim pie......przonym służbom i rozkazywania jak mam żyć precz od mego życia :P :P :P .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2014r. o 20:43
w czym wam przeszkadzaja pasy? tak sie wiercicie podczas jazdy? dusza was? czy co?

prosze o rozsadne argumenty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
16 października 2014r. o 20:58
~ napisał(a): w czym wam przeszkadzaja pasy? tak sie wiercicie podczas jazdy? dusza was? czy co?

prosze o rozsadne argumenty
Pasy mi nie przeszkadzają jak swobodnie sobie wiszą ale jak sobie przypomne wypadek sprzed kilku lat że człowiek by żył gdyby nie zapiął pasów a tak się spalił od tamtej pory nie zapinam.Już pisałem niech każdy robi co chce jego życie :] .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza