Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rynek w Nowogrodźcu zostanie zrewitalizowany
~SSSS niezalogowany
17 października 2014r. o 9:06
To jesli wam wszystko nie pasuje to po co robili kanalizację , wodociągi przecież to też nie potrzebne wydawanie pieniędzy, mogli wydać pieniądze na nie wiem obrusy na stoły w jadalni dla alkoholików ??? Jestem za rewitalizacją z roku na rok pojawiają się i turyści , nawet przyjezdni, którzy choćby garniec chcieli by zobaczyć to przy rewitalizacji rynku jeszcze piękniej się będzie prezentował . Wielu znajomych zastanawia się by robić zdjęcia weselne przy garncu , fotografowie odradzają bo i budynki szpecą i w ogóle jestem za rewitalizacją z korzyścią to będzie dla całej gminy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2014r. o 9:13
A jaką korzyść będą z tego miały Wykroty to że dalej będą brnąć po błocie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaja niezalogowany
17 października 2014r. o 9:16
A jaką korzyść będą z tego miały Wykroty to że dalej będą brnąć po błocie ?? A co do turystów i tego dzbanka to chyba cię pogięło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2014r. o 9:27
~SSSS napisał(a): To jesli wam wszystko nie pasuje to po co robili kanalizację , wodociągi przecież to też nie potrzebne wydawanie pieniędzy, mogli wydać pieniądze na nie wiem obrusy na stoły w jadalni dla alkoholików ???

Nie wiem gdzie się leczysz ale dobrze ci radzę zmień lekarza,turyści w Nowogrodźcu ? to jeszcze trzeba będzie wybudować Hotel 4 gwiazdkowy obok dzbanka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2014r. o 9:28
Człowieku a jechałeś drogą na osiedlu . Jak przejedziesz tym slalomem to sam się zrewitalizuj. :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
17 października 2014r. o 11:13
~olcia napisał(a): kogo obchodzi w Bolesławcu rynek w tym zadupiu cichodajek i biało-skarpetkowo-sadałowców?? !!
Nie ma tam ktoś jednego komputera i kogoś ,co potrafi pisać ? Niech stworzą sobie Nowogródek.Info i nie zawracają dupy jakimiś zatarasowanymi chodnikami pod pizzerią !!


Słuchaj Olciu sama jesteś cichodajką!!! Sorki, ale normalni ludzie też tutaj mieszkają, może to masz takie znajome w swoim najbliższym otoczeniu i sama z niego pochodzisz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
17 października 2014r. o 11:15
~ napisał(a): A jaką korzyść będą z tego miały Wykroty to że dalej będą brnąć po błocie ??


Za friko kąpiel błotna, która ma cudowną moc i zbawienny wpływ na nasze ciało :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edward Gierek niezalogowany
17 października 2014r. o 11:44
a ja proponowałbym zaorać cały Nowogrodziec i nie byłoby potrzeby zadłużać się dla rewitalizacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.